Plakaty na ścianę w ramie, nowoczesne plakaty ścienne

Plakaty w ramie - wyraź siebie we wnętrzu!

Bez dodatków nawet najpiękniej udekorowane mieszkanie wygląda jedynie poprawnie. Pozostaje w pewnym sensie puste i niedokończone. Brakuje w nim charakteru, który tworzą przedmioty związane z mieszkańcami. Elementów związanych z ich gustem, pasjami czy zainteresowaniami. Czym wypełnić przestrzeń, aby dopełnić aranżację? Zawieś w niej plakaty! One najlepiej sprawdzają się do szybkiej i łatwej metamorfozy wykonanej niewielkim kosztem. Wybierz modele w zestawie z ramkami, a Twoje wnętrze nabierze wyrazu zaledwie w kilka chwil.

Filtry

Producenci

Cena

Kategoria

Plakaty na ścianę w ramie, nowoczesne plakaty ścienne

Nowoczesne plakaty w ramie, które Cię zachwycą

Domowe galerie plakatów nie wychodzą z mody. W ostatnim czasie jest to wręcz trend rosnący w siłę i pojawiający się w aranżacjach z różnych zakątków świata. Skąd ta popularność? Jest to przede wszystkim zasługa zjawiskowej zmiany wnętrza, jaką uzyskasz, i to w łatwy sposób, wieszając na ścianie plakaty w ramach. Szukasz grafik, które przypadną Ci do gustu i dopasują się do Twojego mieszkania? Znajdziesz je w Vokato. Zbiór grafik jest naprawdę duży i różnorodny. W czym możesz wybierać?

Dostępne plakaty w ramie nawiązują przede wszystkim do aktualnych trendów. Znajdziesz wśród nich szeroki wybór obrazów natury, zarówno krajobrazy czy widoki na jezioro w dolinie, jak i motywy typowo botaniczne – zielone rośliny lub kwiaty. Fani architektury będą mogli zdecydować się na ciekawe ujęcia wnętrz, a miłośnicy zwierząt na kadry z pupilami. Jeśli lubisz niebanalną sztukę, zwróć uwagę na kolaże, które w ostatnim czasie stały się wyjątkowo modne.

Znaczną część oferty zajmują nowoczesne plakaty w ramie z napisami. Znajdziesz na nich proste słowa, wartościowe myśli i cytaty motywacyjne. Ciekawie wyglądają też portrety kobiet, które zapisały się na kartach historii. W asortymencie nie brak także abstrakcyjnych grafik, minimalistycznych szkiców czy popularnych map zdrapek. W Vokato znajdziesz również obrazy idealne do zawieszenia w pokoju dziecięcym. Bajkowe postaci czy zwierzątka z pewnością przypadną do gustu najmłodszym domownikom.

W ofercie Vokato dominują kolorowe plakaty w ramkach, jednak nie brakuje tu też ciekawie zaprojektowanych grafik retro czy abstrakcyjnych portretów. W czerni i bieli utrzymana jest również stylistyka map miast. Różnorodna kolorystyka dotyczy zarówno grafik, jak i oprawy. Chociaż najczęściej w mieszkaniach pojawiają się plakaty w srebrnej ramie (są najbardziej uniwersalne), do wyboru masz także inną kolorystykę obramowania, m.in. złotą i czarną.

Szybka metamorfoza wnętrza? Postaw na plakaty w ramie

Szeroki wybór plakatów, który oferuje sklep Vokato, pozwoli Ci łatwo dopasować obrazy do swojego wnętrza. Grafiki zawieś przede wszystkim w domu. Pasują do salonu, przedpokoju, pokoju dziecięcego, kuchni czy sypialni. W każdej z tych przestrzeni staną się ozdobą i ciekawym urozmaiceniem. Gdzie umieścić taką nowoczesną galerię? Zawieś ją nad łóżkiem, zaplanuj nad komodą w salonie lub pokryj nią całą ścianę w korytarzu. Plakatów użyj w biurze, hotelu albo lokalu gastronomicznym. Stworzysz dzięki nim nowoczesną oraz miłą dla oka pracowników i klientów przestrzeń.

Plakaty na ścianę w ramie dostępne są w różnych wymiarach, co pozwoli Ci stworzyć ciekawą, zgodną z trendami oraz różnorodną kompozycję. Łącz dowolnie style i formaty. O tym, jak ostatecznie będzie wyglądał Twój obraz w ramie, decydujesz samodzielnie. Wybierasz nie tylko wzór i rozmiar grafiki, ale i kolor ramki. Jeśli zależy Ci na bardzo eleganckim charakterze dekoracji do domu, wzbogać ją o passe-partout. 

Dzięki plakatom nadasz wnętrzu stylowego wyglądu praktycznie w kilka chwil. Bez trudu i obciążania budżetu. Tanie plakaty w ramie są łatwe oraz wygodne w montażu. Ramki mają dołączoną zawieszkę – wystarczy oprzeć je na śrubie lub wystającym gwoździu. Designerski efekt uzyskasz również bez wiercenia otworów w ścianie. Plakaty z ramkami są lekkie, więc możesz je zawiesić na taśmie montażowej. Ciekawie prezentują się też ustawione na meblach, półkach czy po prostu oparte o mur.

Grafiki z Vokato zachwycają jakością. To zasługa ich druku w technologii HD oraz na wysokiej jakości papierze. Efekt? Dobrze widoczne szczegóły i intensywnie odwzorowane kolory. Jakości druk to także gwarancja, że barwy nie wyblakną wraz z upływem czasu ani w efekcie ekspozycji na słońce. Zarówno grafika, jak i ramka wykonane są z bezpiecznych materiałów.

Jak dopasować plakaty na ścianę w ramie, aby stworzyć stylową galerię?

Zaletą grafik dostępnych w Vokato jest ich uniwersalność. Pasują nie tylko do każdego pomieszczenia, ale i stylu wnętrzarskiego. Plakaty dobierane są w taki sposób, abyś mógł urozmaicić nimi naprawdę każdą aranżację. Stylowo wyglądają zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i tym urządzonym w stylu klasycznym czy eklektycznym. Dostępne ramki utrzymane są w bazowych kolorach, które wkomponujesz w każdą barwę ścian i mebli.

Grafiki oferowane w Vokato sprzedawane są w kilku formatach, co pozwala zaprojektować niezliczoną ilość stylowych galerii ściennych. Jak skomponować takie plakaty w ramkach do salonu lub innego pomieszczenia, aby wyglądały ciekawie i niebanalnie? W pierwszej kolejności zdecyduj, ile ramek chcesz zawiesić. Jeśli zależy Ci na jednej grafice, wybierz tę w dużym rozmiarze lub ustaw ją na półce w towarzystwie innych dodatków. Dobrym pomysłem jest kompozycja z nieparzystej liczby elementów. Wtedy nawet trzy jednakowej wielkości grafiki stylowo wyróżniają się we wnętrzu.

Odważnie łącz różne formaty ramek, style grafik czy kolory. Atrakcyjnie wygląda zarówno kompozycja z druków o tym samym motywie, jak i połączonych na przykład tą samą barwą. Jak rozmieścić ramki o różnej wielkości? Im większa ściana, tym większe masz pole do popisu. Przestrzeń zagospodaruj, umieszczając grafiki od podłogi aż po sufit lub tylko w górnej części – nad stołem, kanapą, komodą lub łóżkiem. Rozmieszczając grafiki, masz pełną swobodę. Dużą ramkę otocz małymi, umieść je symetrycznie tylko z jednej strony lub postaw na nieregularny kształt galerii. Żeby mieć pewność, że kompozycja będzie atrakcyjna, nim przywiesisz ramki z plakatami, w pierwszej kolejności zaplanuj ich układ. Rozrysuj go na kartonie lub powycinaj kształty z szarego papieru i testowo przyklej do ściany taśmą klejącą.