KONIEC PROMOCJI NASTĄPI:
23.12.2019r
*Lub do wyczerpania zapasów.
PRODUKTY:

Designerskie krzesło tapicerowane COMODO1 - różne kolory

OD 195 zł 319 zł

COMODO 1 to model który łączy ze sobą najnowsze trendy i funkcjonalność. Krzesło niezwykle wygodne. Tapicerowane, miękkie siedzisko osadzone jest na drewnianej podstawie. Dostępne w kilku modnych wzorach. Idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu jak i kawiarniach czy restauracjach, pozwalając na relaks na najwyższym poziomie.

NOWOCZESNE DESIGNERSKIE KRZESŁO TAPICEROWANE EOS-V - różne rodzaje

259 zł 359 zł

Designerskie krzesło tapicerowane EOS-V. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości, osadzone na drewnianych nogach. Różne wzory i kolory.

Designerskie krzesło tapicerowane COMODO2 - różne wzory

145 zł 215 zł

COMODO 2 to nasz najnowszy model krzesła tapicerowanego, który łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość.

Designerskie krzesło tapicerowane GORA-V - różne kolory

325 zł 440 zł

Nowoczesne krzesło do salonu GORA V jest jednym z naszych flagowych produktów. Zaprojektowane według najnowszych standardów sztuki meblarskiej łączy ze sobą wygodę oraz niepowtarzalny styl. Siedzisko obite zostało tkaninanami najwyższej jakości. Dostępne wzory pozwalają na harmonijną kompozycję z aranżacją większości miejsc takich jak jadalnia, salon, restauracja czy hotel.

Designerskie krzesło tapicerowane GORA-V - PATCHWORK

325 zł 440 zł

Nowoczesne krzesło tapicerowane GORA V jest jednym z naszych flagowych produktów. Zaprojektowane według najnowszych standardów sztuki meblarskiej łączy ze sobą wygodę oraz niepowtarzalny styl. Siedzisko obite zostało tkaniną najwyższej jakości. Dostępny wzór pozwala na harmonijną kompozycję z aranżacją większości miejsc takich jak jadalnia, salon, restauracja czy hotel.

Designerskie krzesło FAVORITO PEPE - rózne kolory

OD 115 zł 185 zł

Designerskie krzesło FAVORITO PEPE pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Wygodne, miękkie siedzisko wykonane z pianki pokrytej skórą ekologiczną zapewnia najwyższy komfort. Siedzisko wykonane z tworzywa oraz drewniane nogi (wzmacniane metalowym krzyżem) pozytywnie wpływa na dużą wytrzymałość krzesła.

Designerskie krzesło tapicerowane CONTI2 - różne wzory

215 zł 299 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

Krzesło CAPRI + poducha - różne kolory

215 zł 273 zł

Capri - krzesła do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak krzesła drewniane. Bardzo wygodna poduszka dołączona do krzesła zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

krzesło CAPRI (polipropylen) - różne kolory

178 zł 231 zł

Capri - krzesła do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak krzesła drewniane. Bardzo wygodne i solidne.

Krzesło GOZO + poducha - różne kolory

215 zł 273 zł

Gozo - krzesła do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak krzesła drewniane. Bardzo wygodna poduszka dołączona do krzesła zapewnia najwyższy komfort użytkowania.

Krzesło GOZO (polipropylen) - różne kolory

178 zł 231 zł

GOZO - krzesła do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak jak krzesła drewniane. Bardzo wygodne i solidne

Krzesło BELT - rózne kolory

99 zł 117 zł

Stylowe krzesło Belt doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych czy publicznych, ale także jako krzesło do ogrodu. Lekkie i wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, krzesło Belt znakomicie znosi bowiem różne warunki pogodowe i jest łatwe do utrzymania w czystości. Siedzisko i oparcie krzesła zostały wykonane z podłużnych prętów, które nadają całemu projektowi wrażenia lekkości. Dzięki temu jest ono wyjątkowo uniwersalne, a jednocześnie designerskie i wpasowuje się w zróżnicowane stylistycznie wnętrza. Może zostać wykorzystane w pomieszczeniach utrzymanych w modnym stylu skandynawskim lub postindustrialnym, komponując się z prostymi strukturami mebli.

NOWOCZESNE DESIGNERSKIE KRZESŁO TAPICEROWANE EOS-V - różne rodzaje

259 zł 359 zł

Designerskie krzesło tapicerowane EOS-V. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości, osadzone na drewnianych nogach. Różne wzory i kolory.

Krzesło designerskie tapicerowane SUN ARM - różne kolory

530 zł 795 zł

Krzesło designerskie tapicerowane SUN ARM w różnych kolorach. Nasz najnowszy model stworzony na indywidualne zamówienie. Inspirowany najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości typu velur, osadzone na drewnianych nogach.

Krzesło designerskie tapicerowane SPARTA - różne kolory

OD 453 zł 825 zł

Krzesło designerskie tapicerowane SPARTA w różnych kolorach. Nasz najnowszy model stworzony na indywidualne zamówienie. Inspirowany najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości typu velur, osadzone na drewnianych nogach.

Nowoczesne designerskie krzesło tapicerowane EOS-V PATCHWORK

209 zł 289 zł

Nowoczesne krzesło tapicerowane EOS-V jest jednym z naszych flagowych produktów. Zaprojektowane według najnowszych standardów sztuki meblarskiej łączy ze sobą wygodę oraz niepowtarzalny styl. Siedzisko obite zostało tkaniną najwyższej jakości. Dostępny wzór pozwala na harmonijną kompozycję z aranżacją większości miejsc takich jak jadalnia, salon, restauracja czy hotel.

Krzesło designerskie tapicerowane SUN FOLK

495 zł 990 zł

Krzesło designerskie tapicerowane SUN FOLK . Krzesło inspirowane najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko i oparcie obite materiałem typu velur z tradycyjnymi motywami łowickimi, całość osadzone na drewnianych nogach pokrytych materiałem obiciowym.

Designerskie krzesło tapicerowane SIGMA TROPICAL

495 zł 990 zł

Designerskie krzesło tapicerowane SIGMA TROPICAL. Nasz najnowszy model stworzony na indywidualne zamówienie. Inspirowany najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko obite najwyższej jakości materiałem typu velur, osadzone na drewnianych nogach.

Fotel / krzesło designerskie tapicerowane DONA - niebiesko-szary

652 zł 815 zł

Fotel /krzesło designerskie tapicerowane DONA z niebieskim siedziskiem i oparciem oraz szarymi plecami. Krzesło Inspirowane najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości typu velur, plecy pokryte szarym materiałem o wyrazistej strukturze, całość osadzone na czarnych drewnianych nogach.

Designerskie krzesło CHICAGO - różne kolory

OD 260 zł OD 289 zł

Wygodne nowoczesne krzesło do salonu w domu jaki i restauracji. Siedzisko z polipropylenu w różnych dostępnych kolorach osadzone na drewnianym stelażu.

Krzesło drewniane WOODY - różne kolory

OD 359,10 zł 399 zł

Krzesło drewniane WOODY to propozycja, która wpisuje się w styl zarówno nowoczesny jak i klasyczny. Krzesło z drewna bukowego w kilku kolorach bardzo dobrze odnajdzie się w restauracji, pizzerii jak również w kuchni.

Designerskie krzesło tapicerowane CONTI - różne wzory

284 zł 299 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

Designerski hoker MONTANA - różne kolory

269 zł 299 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na drewnianych nogach, wzmocnionych metalowym stelażem.

Designerski hoker MONTANA 2 - różne kolory

172 zł 192 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na metalowych, wytrzymałych nogach.

Krzesło JENS - różne kolory

130 zł 118 zł

Krzesło JENS wyprodukowane jest z polipropylenu. Zachwyca swoją prostotą i lekkością. Ma szerokie zastosowanie ze względu na funkcjonalność. Dostępne w kilku kolorach.

Designerskie krzesło SPIDER - różne kolory

134 zł 149 zł

Designerskie krzesło SPIDER jest połączeniem stylu klasycznego z nowoczesnym. Dół krzesła jest klasyczny, składa się z czterech nóg, zaś góra jest połączeniem trzech różnych typów oparć. Mnogość wariantów kolorystycznych pozwoli, dobrać krzesło idealne dla siebie

Designerskie krzesło CHICAGO3 - różne kolory

389 zł 429 zł

Wygodne krzesło designerskie przeznaczone do domu jaki i restauracji. Stelaż drewniany, siedzisko tapicerowane.

Krzesło tapicerowane MILAN

269 zł 299 zł

MILAN to krzesło o bardzo smukłej linii, w połączeniu z wyrazistą kolorystyką tworzy wyjątkowo efektowną kompozycję w każdej aranżacji. Specjalnie profilowane oparcie oraz siedzisko zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Designerskie krzesło SYDNEY - różne kolory

224 zł 249 zł

Designerskie krzesło SYDNEY z przeźroczystym oparciem pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Siedzisko wygodne dostępne w dwóch kolorach, oparte na nogach w tym samym kolorze.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło FAVORITO OFFICE - różne kolory

132 zł 262 zł

Favorito office to idealne krzesło biurowe. Wygodne, miękkie siedzisko zapewnia wysoki komfort siedzenia, dzięki czemu pozwala skupić się na tym co najważniejsze. Całość osadzona na metalowej podstawie na kółkach. Jest to model zwrotny, lekki, wygodny i funkcjonalny.

OSTATNIE SZTUKI!

Fotel / krzesło designerskie tapicerowane SUN - granat

390,50 zł 710 zł

Fotel / krzesło designerskie tapicerowane SUN w kolorze granatowym. Krzesło inspirowane najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko i oparcie obite materiałem najwyższej jakości typu velur, całość osadzone na czarnych drewnianych nogach.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło designerskie NILS - różne kolory

129 zł 290 zł

Lekki, przyjemny model. Podłokietniki nie tylko zwiększają komfort siedzenia, ale również nadają mu charakterystyczny wygląd. Idealne jako nowoczesne krzesło do salonu na taras, do jadalni i nie tylko . Produkt dostępny w kilku kolorach. Całość wykonana z polipropylenu.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło tapicerowane OTTO-8051A

232 zł 493 zł

To nasza kolejna propozycja krzesła które może wnieść powiew świeżości do naszych pomieszczeń. Krzesło to jest mieszanką różnokolorowych tkanin, drewna oraz metalu. Nadaje się idealnie do domowych wnętrz ale również biur czy restauracji. Urządzając jadalnię, salon czy jakąkolwiek inną przestrzeń dzienną, nie możemy zapomnieć o tak istotnych dla naszej wygody meblach, jakimi są krzesła. Nowoczesne krzesło tapicerowane może być ciekawym elementem wyposażenia wnętrza, nadającym mu indywidualny charakter, zgodny z upodobaniami mieszkańców. Planując więc zakup mebli do salonu czy do jadalni, zwróćmy uwagę także na te meble, które tylko pozornie mają charakter użytkowy.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło PEPPI - rózne kolory

98 zł 225 zł

Designerskie krzesło FAVORITO PEPPI pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Wygodne, miękkie siedzisko wykonane z pianki pokrytej skórą ekologiczną zapewnia najwyższy komfort. Siedzisko nowoczesnego krzesła do salonu wykonane z tworzywa oraz drewniane nogi pozytywnie wpływa na dużą wytrzymałość krzesła.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło tapicerowane CONTI1

169 zł 319 zł

Klasyczne siedzisko zamontowane na drewnianej podstawie, wzmocnionej metalowym stelażem. Model ten zdecydowanie ożywi każde wnętrze - sprawdzi się jako nowoczesne krzesło do jadalni czy tez salonu.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło tapicerowane CONTI2

169 zł 320 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło FAVORITO PINO - różne kolory

105 zł 193 zł

Nowoczesne krzesło wykonane z najwyższej jakości tworzywa Dzięki prostej formie możemy krzesło świetnie nadaje się do wszelkich nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jest to świetne połączenie tworzywa i drewna.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło FAVORITO PECO - różne kolory

80 zł 188 zł

Nowoczesne krzesło wykonane z najwyższej jakości tworzywa Dzięki prostej formie możemy krzesło świetnie nadaje się do wszelkich nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jest to świetne połączenie tworzywa i drewna.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło tapicerowane CONTI3

99 zł 345 zł

Nowoczesne krzesło do jadalni CONTI 3 może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło designersie FLASH - smoke

105 zł 295 zł

Unikatowy model Flash. Dostępny w trzech transparentnych kolorach. Idealnie dopasuje się do otoczenia , nadając mu nowoczesny styl. Krzesło lekkie, lecz stabilne i wygodne jednocześnie.

OSTATNIE SZTUKI!

Designerskie krzesło DALLAS

95 zł 200 zł

DALLAS to krzesło o nieprzeciętnym designie i najwyższej staranności wykonania. Elegancka linia mebla sprawia, że z powodzeniem można go wprowadzać do wnętrz utrzymanych zarówno w stylu klasycznym, jak i eklektycznym czy nowoczesnym. Aby uprzyjemnić relaks, krzesło DALLAS zostało wzbogacone o ergonomiczne oparcie, zapewniające ulgę nawet najbardziej zmęczonym plecom.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło PRESTIGIO

100 zł 207 zł

Krzesło do jadalni wykonane z polipropylenu. Unikatowy, opływowy kształt nada charakteru każdemu wnętrzu. Design połączony z wygodą użytkowania .

DOSTĘPNE WARIANTY:

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło FLASH-N - różne kolory

121 zł 240 zł

Krzesło FLASH-R to nasz nowy model, wykonany jest z 100% czystego polipropylenu + siatki wysokiej jakości. Jest to bardzo efektowny i elegancki model dla Twojego lokalu. Krzesło przeznaczone do użytku wewnętrznego / zewnętrznego. Krzesło można układać w stosie, co pomaga uzyskać dodatkowe miejsce.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło FLASH-R - różne kolory

150 zł 240 zł

Krzesło FLASH-R to nasz nowy model, wykonany jest z 100% czystego polipropylenu. Jest to bardzo efektowny i elegancki model dla Twojego lokalu. Krzesło przeznaczone do użytku wewnętrznego / zewnętrznego. Występuje w kolorach: biały, kremowy, wood, coffee, wenge, czarny. Krzesło można układać w stosie, co pomaga uzyskać dodatkowe miejsce.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło ANTARES - różne kolory

117 zł 216 zł

Nowoczesny model całkowicie wyglądający jak rattanowy. Wyprodukowany ze 100% czystego polipropylenu. Oferuje wygodne i ergonomiczne siedzenie. Produkt można ustawiać wieżowo, co pozwala na oszczędne zagospodarowanie przestrzeni w czasie przechowywania. Krzesło posiada certyfikat jakości CATAS. Stylowe krzesła typu ANTARES pięknie komponują się jako nowoczesne meble do ogrodu.

OSTATNIE SZTUKI!

Krzesło ANTARES z podłokietnikiem - różne kolory

125 zł 229 zł

Nowoczesny model całkowicie wyglądający jak rattanowy. Wyprodukowany ze 100% czystego polipropylenu. Oferuje wygodne i ergonomiczne siedzenie. Produkt można ustawiać wieżowo, co pozwala na oszczędne zagospodarowanie przestrzeni w czasie przechowywania. Krzesło posiada certyfikat jakości CATAS. Stylowe krzesła typu ANTARES pięknie komponują się jako nowoczesne meble do ogrodu.

Stół prostokątny 120x80 AVILA - biały

441 zł 490 zł

Biały stół AVILA to nowoczesna i funkcjonalna propozycja do Twojej jadalni, świetnie sprawdzi się również w kuchni. Jego wysokość to 73 cm, blat w kolorze białym uzupełniają białe nogi. Łatwy do utrzymania w czystości. Wymiary blatu 120x80 cm.

Stół prostokątny 120x80 AVILA - różne kolory

359 zł 399 zł

Biały stół AVILA to nowoczesna i funkcjonalna propozycja do Twojej jadalni, świetnie sprawdzi się również w kuchni. Jego wysokość to 73 cm, blat w kolorze białym uzupełniają białe nogi. Łatwy do utrzymania w czystości. Wymiary blatu 120x80 cm.

Stół owalny ⌀ 90 cm LUGO 3 - różne kolory

368 zł 409 zł

Designerski stolik w nowoczesnym kształcie o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze białym lub czarnym i bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane na są na wzmocnionym metalowym stelażu.

Stół okrągły ⌀ 90 VIGO - różne kolory

413 zł 459 zł

Designerski stół o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze białym lub czarnym i trzema bukowymi nogami. Starannie wykonany, wytrzymała konstrukcja, łatwy w czyszczeniu. Świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

Stół okrągły Ø 110 cm GIRONA - Szary z bukowymi nogami

468 zł 520 zł

Praktyczny i nowoczesny stół o średnicy 110 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze szarym i bukowymi nogami. Świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

Stół kwadratowy 80x80 BILBAO - BIAŁY

396 zł 441 zł

Funkcjonalny, nowoczesny, łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie gładki stół kwadratowy o wymiarach 80x80 cm w kolorze białym z czterema nogami w tym samym kolorze. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Stół kwadratowy 80x80 BILBAO - RÓŻNE KOLORY

369 zł 410 zł

Funkcjonalny, nowoczesny, łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie gładki stół kwadratowy o wymiarach 80x80 cm w różnych kolorach. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Stół okrągły ⌀ 60 RONDA, bukowe nogi - różne kolory

233 zł 259 zł

Zgrabny i nowoczesny stół o średnicy 60 cm i wysokości 69 cm z blatem w kolorze białym lub czarnym i bukowymi nogami. Świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

Stół okrągły ⌀ 80 cm LUGO - SZARY

359 zł 399 zł

Designerski stolik o średnicy 80 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze szarym i bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Dostępny w różnych kombinacjach kolorów.

Stół okrągły ⌀ 80 cm LUGO - WHITE/BLACK z bukowymi nogami

359 zł 399 zł

Designerski stolik o średnicy 80 cm i wysokości 75 cm z białym blatem, który otula czarny rant, a dopełnieniem całości są bukowe nogi. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Dostępny w różnych kombinacjach kolorów.

Stół okrągły ⌀ 80 cm LUGO 2 - różne kolory

269 zł 299 zł

Designerski stolik o średnicy 80 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze białym lub czarnym i bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane na są na wzmocnionym metalowym stelażu.

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Stół LUGO 2 Ø80 czarny/nogi Buk + 4 Krzesła CONTI

1196 zł 1495 zł

Mamy dla Państwa ciekawą propozycję składającą się z czterech niezwykle wygodnych tapicerowanych krzeseł CONTI oraz czarnego stołu LUGO 2 z efektownymi bukowymi nogami. Komplet dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi będzie miał szerokie zastosowanie w salonie czy jadalni.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA CONTI 2

1099 zł 1495 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła, oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA CONTI 2

1099 zł 1495 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła, oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA COMODO 2

927 zł 1159 zł

Zestaw składający się z krzesła COMODO 2, czyli naszego najnowszego krzesła, które łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA COMODO 2

927 zł 1159 zł

Zestaw składający się z krzesła COMODO 2, czyli naszego najnowszego krzesła, które łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA COMODO 1

OD 1025 zł 1575 zł

Zestaw składający się z krzesła COMODO 1, czyli naszego topowego krzesła, które łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO2 Q80 CZARNY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA COMODO 1

1025 zł 1575 zł

Zestaw składający się z krzesła COMODO 1, czyli naszego topowego krzesła, które łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość oraz niezawodnego stołu LUGO 2 o średnicy 80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW stół GIRONA 110 BIAŁY/NOGI BUK + 4 krzesła CHICAGO 3

1788 zł 2236 zł

Prezentujemy Państwu komplet składający się z nowoczesnego stołu GIRONA oraz 4 tapicerowanych krzeseł CHICAGO3 dostępnych w dwóch kolorach. Unikalny zestaw, który bez wątpienia przyciągnie wzrok i ożywi każde pomieszczenie. Solidne wykonanie zagwarantują Państwu wygodę użytkowania.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Ø80 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA CHICAGO 3

1325 zł 1656 zł

Nowoczesny komplet składający się z niezawodnego stołu LUGO oraz 4 wygodnych krzeseł CHICAGO 3 dostępnych w różnych wzorach. Zestaw zachwyca swoją lekkością i sprawi, że każdy chętnie zasiądzie przy nim by odpocząć w gronie rodzinnym.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Ø80 BIAŁY/NOGI BUK+ 3 KRZESŁA CONTI 2

940 zł 1266 zł

Proste, eleganckie i wygodne – takie jest krzesło tapicerowane CONTI 2. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu postanowisz je umieścić, wprowadzisz do niego spokój i harmonię, a także pozytywną i kreatywną energię! Jak to możliwe? Dzięki możliwości wyboru tapicerki. Niezależnie jednak na jaką się zdecydujesz, CONTI 2 zapewni Ci najwyższy komfort siedzenia. Designerski stolik z blatem w kolorze białym i bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane na są na wzmocnionym metalowym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Ø80 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA CONTI 2

940 zł 1266 zł

Proste, eleganckie i wygodne – takie jest krzesło tapicerowane CONTI 2. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu postanowisz je umieścić, wprowadzisz do niego spokój i harmonię, a także pozytywną i kreatywną energię! Jak to możliwe? Dzięki możliwości wyboru tapicerki. Niezależnie jednak na jaką się zdecydujesz, CONTI 2 zapewni Ci najwyższy komfort siedzenia. Designerski stolik z blatem w kolorze białym i bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane na są na wzmocnionym metalowym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ AVILA 120X80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA CONTI

1276 zł 1595 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI oraz stołu AVILA 120x80 może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach, wzmacnianych metalowym stelażem. Stół to nasza klasyczna propozycja, która cieszy się pozytywnymi recenzjami naszych klientów.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ AVILA 120X80 CZARNY/NOGI BUK + 4 KRZESŁA CONTI

1276 zł 1595 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI oraz stołu AVILA 120x80 może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach, wzmacnianych metalowym stelażem. Stół to nasza klasyczna propozycja, która cieszy się pozytywnymi recenzjami naszych klientów.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ RONDA Q60 BIAŁY/NOGI BUK + 2 KRZESŁA CONTI

686 zł 857 zł

Dwa tapicerowane krzesła CONTI oraz designerski stół RONDA, biały z bukowymi nogami tworzą modny zestaw, który ożywi każdą kuchnie czy jadalnie. Komplet odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Krzesła posiadają bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem co wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ RONDA Q60 CZARNY/NOGI BUK + 2 KRZESŁA CONTI

686 zł 857 zł

Dwa tapicerowane krzesła CONTI oraz designerski stół RONDA, biały z bukowymi nogami tworzą modny zestaw, który ożywi każdą kuchnie czy jadalnie. Komplet odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Krzesła posiadają bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem co wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO1

OD 1009 zł 1366 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika w nowoczesnym kształcie o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz wygodnych, tapicerowanych krzeseł COMODO 1 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO1

OD 1009 zł 1366 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika w nowoczesnym kształcie o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz wygodnych, tapicerowanych krzeseł COMODO 1 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO1

OD 899 zł 1326 zł

COMODO 1 to model który łączy ze sobą najnowsze trendy i funkcjonalność. Krzesło niezwykle wygodne. Tapicerowane, miękkie siedzisko osadzone jest na drewnianej podstawie. Dostępne w kilku modnych wzorach. Idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu. LUGO to nasz flagowy stół o bardzo dużej wytrzymałości, nogi wykonane zostały z drewna bukowego.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Q80 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO1

OD 899 zł 1326 zł

COMODO 1 to model który łączy ze sobą najnowsze trendy i funkcjonalność. Krzesło niezwykle wygodne. Tapicerowane, miękkie siedzisko osadzone jest na drewnianej podstawie. Dostępne w kilku modnych wzorach. Idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu. LUGO to nasz flagowy stół o bardzo dużej wytrzymałości, nogi wykonane zostały z drewna bukowego.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Q80 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO2

OD 679 zł 1014 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika o średnicy 80 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz naszych najnowszych tapicerowanych krzeseł COMODO 2 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Q80 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO2

OD 679 zł 1014 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika o średnicy 80 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz naszych najnowszych tapicerowanych krzeseł COMODO 2 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO 2

OD 711 zł 1054 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika w nowoczesnym kształcie o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz naszych najnowszych tapicerowanych krzeseł COMODO 2 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA COMODO 2

OD 711 zł 1054 zł

Zestaw składający się z designerskiego stolika w nowoczesnym kształcie o średnicy 90 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Nogi zamocowane są na wzmocnionym metalowym stelażu oraz naszych najnowszych tapicerowanych krzeseł COMODO 2 z profilowanym siedziskiem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA CONTI2

972 zł 1306 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI 2 oraz owalnego stołu LUGO 3 może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Wygodne siedzisko krzesła umieszczone na mocnych drewnianych nogach wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność. Stół to nasza niezawodna konstrukcja, która jest równie długotrwała co krzesło.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO3 Q90 CZARNY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA CONTI2

972 zł 1306 zł

Zestaw składający się z designerskiego krzesła tapicerowanego CONTI 2 oraz owalnego stołu LUGO 3 może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Wygodne siedzisko krzesła umieszczone na mocnych drewnianych nogach wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność. Stół to nasza niezawodna konstrukcja, która jest równie długotrwała co krzesło.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw Stół okrągły ⌀ 110 cm GIRONA BIAŁY NOGI BUKOWE + 4 krzesła CHICAGO

1340 zł 1716 zł

Prezentujemy Państwu komplet składający się z nowoczesnego stołu GIRONA oraz 4 wygodnych krzeseł CHICAGO dostępnych w różnych kolorach. Zestaw zachwyca swoją lekkością i sprawi, że każdy chętnie zasiądzie przy nim odpocząć w gronie rodzinnym.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Ø80 BIAŁY/NOGI BUK + 3 KRZESŁA CHICAGO

999 zł 1266 zł

Nowoczesny komplet składający się z niezawodnego stołu LUGO oraz 4 wygodnych krzeseł CHICAGO dostępnych w różnych kolorach. Zestaw zachwyca swoją lekkością i sprawi, że każdy chętnie zasiądzie przy nim by odpocząć w gronie rodzinnym.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW STÓŁ LUGO Ø80 BIAŁY/NOGI BUK+ 3 KRZESŁA FAVORITO PEPPINO

593 zł 894 zł

Nowoczesny zestaw składający się z trzech krzeseł FAVORITO PEPPINO oraz stołu LUGO. Krzesła wykonane zostały z najwyższej jakości tworzywa. Dzięki prostej formie świetnie nadaje się do wszelkich nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jest to idealne połączenie tworzywa, metalu i drewna. Stół to niezawodny model LUGO o średnicy 80cm oraz nogami z drewna bukowego.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw stół AVILA 120x80 biały/nogi bukowe + 4 krzesła FAVORITO PEPE

760 zł 1139 zł

Szukacie Państwo przykuwającego detalu do swojej jadalni czy kuchni? Przedstawiamy naszą propozycje. Zestaw tworzy biały stół Avila z eleganckimi nogami bukowymi oraz 4 designerskie krzesła FAVORITO PEPE w szerokiej gamie kolorystycznej z wygodnym, miękkim siedziskiem wykonane z pianki pokrytej skórą ekologiczną. Siedzisko wykonane z tworzywa wpływa na dużą wytrzymałość krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw stół AVILA 120x80 biały/nogi bukowe + 4 krzesła JENS

735 zł 919 zł

Mamy dla Państwa ciekawą propozycję składającą się z 4 kolorowych, niezwykle lekkich krzeseł JENS wyprodukowanych z polipropylenu w szerokiej gamie kolorystycznej oraz białego stołu AVILA z efektownymi bukowymi nogami. Komplet dzięki swojej prostocie będzie miał szerokie zastosowanie.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW stół AVILA 120x80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 krzesła CAPRI

999 zł 1491 zł

Oryginalne krzesło wykonane w całości z polipropylenu. Dzięki wykorzystaniu tego materiału CAPRI jest wytrzymałe, solidne i posiada unikalny design. Co więcej, jest również łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że warto zastosować je w pomieszczeniach, w których nie trudno o zabrudzenia np. w jadalni, restauracji czy kawiarni. CAPRI to propozycja dla wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy eklektycznych. Za sprawą prostej konstrukcji, model należy uznać za uniwersalny i ponadczasowy, a także doskonale wpisujący się w obecne trendy. Biały stół AVILA to nowoczesna i funkcjonalna propozycja do Twojej jadalni, świetnie sprawdzi się również w kuchni. Jego wysokość to 73 cm, blat w kolorze białym, elegancji dają bukowe nogi. Łatwy do utrzymania w czystości. Wymiary blatu 120x80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW stół AVILA 120x80 BIAŁY/NOGI BUK + 4 krzesła GOZO

999 zł 1491 zł

Oryginalne krzesło wykonane w całości z polipropylenu. Dzięki wykorzystaniu tego materiału GOZO jest wytrzymałe, solidne i posiada unikalny design. Co więcej, jest również łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że warto zastosować je w pomieszczeniach, w których nie trudno o zabrudzenia np. w jadalni, restauracji czy kawiarni. GOZO to propozycja dla wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy eklektycznych. Za sprawą prostej konstrukcji, model należy uznać za uniwersalny i ponadczasowy, a także doskonale wpisujący się w obecne trendy. Biały stół AVILA to nowoczesna i funkcjonalna propozycja do Twojej jadalni, świetnie sprawdzi się również w kuchni. Jego wysokość to 73 cm, blat w kolorze białym, elegancji dają bukowe nogi. Łatwy do utrzymania w czystości. Wymiary blatu 120x80 cm.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW stół GIRONA 110 BIAŁY/NOGI BUK + 4 krzesła CAPRI

1145 zł 1612 zł

Oryginalne krzesło wykonane w całości z polipropylenu. Dzięki wykorzystaniu tego materiału CAPRI jest wytrzymałe, solidne i posiada unikalny design. Co więcej, jest również łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że warto zastosować je w pomieszczeniach, w których nie trudno o zabrudzenia np. w jadalni, restauracji czy kawiarni. CAPRI to propozycja dla wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych czy eklektycznych. Za sprawą prostej konstrukcji, model należy uznać za uniwersalny i ponadczasowy, a także doskonale wpisujący się w obecne trendy. GIRONA to praktyczny i nowoczesny stół o średnicy 110 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze białym i bukowymi nogami. Świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

ZESTAW stół GIRONA 110 BIAŁY/NOGI BUK + 4 krzesła GOZO

1145 zł 1612 zł

Kiedy klasyka łączy się z nowoczesnością, powstają niepowtarzalne projekty, czego przykadem jest krzesło GOZO. Możesz go wykorzystać w wielu pomieszczeniach domowych, a także jako krzesło restauracyjne czy do kawiarni. Tej ostatniej nada stylu i charakteru, który przywoła na myśl urocze paryskie lub włoskie kawiarenki. GIRONA to praktyczny i nowoczesny stół o średnicy 110 cm i wysokości 75 cm z blatem w kolorze białym i bukowymi nogami. Świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw Stół okrągły ⌀ 110 cm GIRONA BIAŁY NOGI BUKOWE + 4 krzesła FAVORITO PEPE

976 zł 1260 zł

Ciekawa propozycja składającą się z 4 kolorowych, niezwykle wygodnych krzeseł FAVORITO PEPE w szerokiej gamie kolorystycznej oraz nowoczesnego stołu GIRONA z białym blatem o średnicy 110 cm i wysokości 75 cm z bukowymi nogami. Komplet ożywi każdą jadalnie i sprawi, że chętnie zasiądą Państwo z całą rodziną do wspólnych posiłków, rozmów czy zabaw.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw Stół okrągły ⌀ 80 cm LUGO BIAŁY nogi bukowe + 3 krzesła BELT

475 zł 720 zł

Zgrabny i nowoczesny zestaw składający się z designerskiego stołu LUGO w kolorze białym z nogami bukowymi. Starannie wykonany, łatwy w czyszczeniu. Do kompletu zestawiamy 3 nowoczesne krzesła BELT w różnych kolorach. Lekkie, wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, uniwersalne- znakomicie znoszą różne warunki pogodowe. Zestaw świetnie uzupełni wystrój salonu, pokoju młodzieżowego, czy kuchni.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

Zestaw stół AVILA 120x80 biały nogi bukowe + 4 krzesła BELT

572 zł 867 zł

Zestawienie białego stołu AVILA z bukowymi nogami oraz 4 stylowych krzeseł BELT to nowoczesna i funkcjonalna propozycja do Twojej jadalni czy kuchni. Krzesła BELT w różnych kolorach, lekkie, wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, uniwersalne - znakomicie znoszą różne warunki pogodowe. Kompozycja świetnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CHICAGO

957 zł 1196 zł

Zestaw czterech wygodnych nowoczesnych krzeseł do salonu w domu jaki i restauracji. Siedzisko z polipropylenu w różnych dostępnych kolorach osadzone na drewnianym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CHICAGO 1

637 zł 796 zł

Zestaw czterech wygodnych nowoczesnych krzeseł do salonu w domu jaki i restauracji. Siedzisko z polipropylenu w różnych dostępnych kolorach osadzone na metalowym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CHICAGO 3

1373 zł 1716 zł

CHICAGO3 to krzesło o klubowym charakterze. Prosta, ale wygodna konstrukcja siedziska w połączeniu z eleganckimi drewnianymi nóżkami nadaje mu unikalnego charakteru. Doskonale sprawdza się jako ciekawy element wystroju kawiarni lub przestrzeni biurowej. Ten model to również świetna propozycja na urozmaicenie domowych wnętrz. Dzięki CHICAGO3 dodasz swojemu salonowi niepowtarzalnego, inspirującego charakteru. Krzesła przeznaczone do przestrzeni publicznych charakteryzują się wyjątkowym stylem i estetyką wykonania. To dzięki nim goście kawiarni czy uroczych knajpek przyjemnie spędzają czas i chętnie wracają do danego lokum. Designerskie krzesła do jadalni lub salonu, które mamy przyjemność zaprezentować w naszym sklepie, pozwolą stworzyć wyjątkowy klimat także w twoim domu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA COMODO 1

OD 780 zł 1276 zł

Krzesło stanowi obowiązkowy element wystroju każdego domu. A co jeśli z jego pomocą można stworzyć wyjątkową przestrzeń? Teraz to możliwe! Z myślą o właścicielach domów i mieszkań, którzy chcą nadać swoim wnętrzom stylu, charakteru i niepowtarzanego uroku, stworzyliśmy krzesło COMODO1. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Wszystko to za sprawą unikalnego projektu, który w połączeniu z wysokiej jakości tkaninami oraz materiałami pozwolił uzyskać model idealny. Sprzyja zarówno popołudniowemu wypoczynkowi przy kawie, jak i wieczornej kolacji we dwoje. Postaw na designerskie krzesła do jadalni lub salonu i stwórz przestrzeń pełną kreatywnej energii!

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA COMODO 2

OD 486 zł 860 zł

COMODO 2 to nasz najnowszy model krzesła tapicerowanego, który łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA MILAN - RÓŻOWE

957 zł 1196 zł

MILAN to krzesło o bardzo smukłej linii, w połączeniu z wyrazistą kolorystyką tworzy wyjątkowo efektowną kompozycję w każdej aranżacji. Specjalnie profilowane oparcie oraz siedzisko zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CONTI

957 zł 1196 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CONTI 2

817 zł 1280 zł

Proste, eleganckie i wygodne – takie jest krzesło tapicerowane CONTI2. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu postanowisz je umieścić, wprowadzisz do niego spokój i harmonię, a także pozytywną i kreatywną energię! Jak to możliwe? Dzięki możliwości wyboru tapicerki. Niezależnie jednak na jaką się zdecydujesz, CONTI2 zapewni Ci najwyższy komfort siedzenia.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA WOODY

1277 zł 1596 zł

Krzesło drewniane WOODY to propozycja, która wpisuje się w styl zarówno nowoczesny jak i klasyczny. Krzesło z drewna bukowego w kilku kolorach bardzo dobrze odnajdzie się w restauracji, pizzerii jak również w kuchni.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA FAVORITO PEPE

od 399 zł 740 zł

Designerskie krzesło FAVORITO PEPE pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Wygodne, miękkie siedzisko wykonane z pianki pokrytej skórą ekologiczną zapewnia najwyższy komfort. Siedzisko wykonane z tworzywa oraz drewniane nogi dębowe (wzmacniane metalowym krzyżem) pozytywnie wpływa na dużą wytrzymałość krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA SPIDER

477 zł 596 zł

Designerskie krzesło SPIDER jest połączeniem stylu klasycznego z nowoczesnym. Dół krzesła jest klasyczny, składa się z czterech nóg, zaś góra jest połączeniem trzech różnych typów oparć. Mnogość wariantów kolorystycznych pozwoli, dobrać krzesło idealne dla siebie.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA JENS

416 zł 520 zł

Zestaw czterech krzeseł JENS dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Wykonane zostały z wytrzymałego polipropylenu najwyższej jakości. Zachwyca swoją prostotą i lekkością. Ma szerokie zastosowanie ze względu na funkcjonalność.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA GOZO

647 zł 924 zł

Zestaw czterech krzeseł JENS dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Wykonane zostały z wytrzymałego polipropylenu najwyższej jakości. Zachwyca swoją prostotą i lekkością. Ma szerokie zastosowanie ze względu na funkcjonalność.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA TAPICEROWANE GOZO

764 zł 1092 zł

GOZO - krzesła do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak jak krzesła drewniane. Bardzo wygodne i solidne

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA CAPRI

647 zł 924zł

Zestaw czterech krzeseł CAPRI do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak krzesła drewniane. Bardzo wygodne i solidne.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA TAPICEROWANE CAPRI

764 zł 1092zł

Zestaw czterech tapicerowanych krzeseł CAPRI do salonu i jadalni, jak również do restauracji. Wyprodukowane ze 100% czystego polipropylenu. Design krzesła sprawia, że wyglądają jak krzesła drewniane. Bardzo wygodne i solidne.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA EOS V

800 zł 1156zł

Nowoczesne krzesło tapicerowane EOS-V jest jednym z naszych flagowych produktów. Zaprojektowane według najnowszych standardów sztuki meblarskiej łączy ze sobą wygodę oraz niepowtarzalny styl. Siedzisko obite zostało tkaniną najwyższej jakości. Dostępny wzór pozwala na harmonijną kompozycję z aranżacją większości miejsc takich jak jadalnia, salon, restauracja czy hotel.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA SPARTA

2000 zł 3300 zł

Krzesło designerskie tapicerowane SPARTA w różnych kolorach. Nasz najnowszy model stworzony na indywidualne zamówienie. Inspirowany najnowszymi trendami mody meblarskiej. Siedzisko obite materiałem najwyższej jakości typu velur, osadzone na drewnianych nogach.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA BELT

374 zł 468 zł

Stylowe krzesło Belt doskonale sprawdzi się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych czy publicznych, ale także jako krzesło do ogrodu. Lekkie i wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, krzesło Belt znakomicie znosi bowiem różne warunki pogodowe i jest łatwe do utrzymania w czystości.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA GORA V

1170 zł 1760 zł

Nowoczesne krzesło do salonu GORA V jest jednym z naszych flagowych produktów. Zaprojektowane według najnowszych standardów sztuki meblarskiej łączy ze sobą wygodę oraz niepowtarzalny styl. Siedzisko obite zostało tkaninami najwyższej jakości. Dostępne wzory pozwalają na harmonijną kompozycję z aranżacją większości miejsc takich jak jadalnia, salon, restauracja czy hotel.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA FAVORITO PEPPINO

376 zł 700 zł

Nowoczesne krzesło wykonane z najwyższej jakości tworzywa Dzięki prostej formie możemy krzesło świetnie nadaje się do wszelkich nowoczesnych aranżacji wnętrz. Jest to świetne połączenie tworzywa, metalu i drewna.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA MONTANA

957 zł 1196 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na drewnianych nogach, wzmocnionych metalowym stelażem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

4 KRZESŁA MONTANA 2

614 zł 768 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na metalowych, wytrzymałych nogach.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA CHICAGO

OD 494 zł 598 zł

Zestaw dwóch wygodnych nowoczesnych krzeseł do salonu w domu jaki i restauracji. Siedzisko z polipropylenu w różnych dostępnych kolorach osadzone na drewnianym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA CHICAGO 1

358 zł 398 zł

Zestaw dwóch wygodnych nowoczesnych krzeseł do salonu w domu jaki i restauracji. Siedzisko z polipropylenu w różnych dostępnych kolorach osadzone na metalowym stelażu.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA CHICAGO 3

772 zł 858 zł

Zestaw dwóch krzeseł designerskich przeznaczony do domu jaki i restauracji. Stelaż drewniany, siedzisko tapicerowane.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA COMODO 1

OD 390 zł 638 zł

Zestaw dwóch krzeseł COMODO 1. Model który łączy ze sobą najnowsze trendy i funkcjonalność. Krzesło niezwykle wygodne. Tapicerowane, miękkie siedzisko osadzone jest na drewnianej podstawie. Dostępne w kilku modnych wzorach. Idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu jak i kawiarniach czy restauracjach, pozwalając na relaks na najwyższym poziomie.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA COMODO 2

244 zł 256 zł

COMODO 2 to nasz najnowszy model krzesła tapicerowanego, który łączy w sobie niepowtarzalny design i funkcjonalność. Profilowane, miękkie siedzisko gwarantuję najwyższą wygodę. Nogi wzmacniane efektownymi, metalowymi prętami zapewniają ponadprzeciętną wytrzymałość.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA CONTI

538 zł 598 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA CONTI 2

410 zł 430 zł

Designerskie krzesło tapicerowane może odświeżyć każde wnętrze. Odnajdzie się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Bardzo wygodne siedzisko umieszczone na solidnych drewnianych nogach dodatkowo wzmacnianych metalowym stelażem wpływa na długą żywotność krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA MILAN

538 zł 598 zł

MILAN to krzesło o bardzo smukłej linii, w połączeniu z wyrazistą kolorystyką tworzy wyjątkowo efektowną kompozycję w każdej aranżacji. Specjalnie profilowane oparcie oraz siedzisko zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA MONTANA

538 zł 598 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na drewnianych nogach, wzmocnionych metalowym stelażem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA MONTANA 2

538 zł 598 zł

Designerski, nowoczesny hoker z polipropylenowym siedziskiem w różnych kolorach. Osadzony na drewnianych nogach, wzmocnionych metalowym stelażem.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA FAVORITO PEPE

OD 205 zł 370 zł

Designerskie krzesło FAVORITO PEPE pasuje do nowoczesnych pomieszczeń. Wygodne, miękkie siedzisko wykonane z pianki pokrytej skórą ekologiczną zapewnia najwyższy komfort. Siedzisko wykonane z tworzywa oraz drewniane nogi (wzmacniane metalowym krzyżem) pozytywnie wpływa na dużą wytrzymałość krzesła.

DOSTĘPNE WARIANTY:

W ZESTAWIE TANIEJ! NOWOŚĆ!

2 KRZESŁA WOODY

718 zł 798 zł

Krzesło drewniane WOODY to propozycja, która wpisuje się w styl zarówno nowoczesny jak i klasyczny. Krzesło z drewna bukowego w kilku kolorach bardzo dobrze odnajdzie się w restauracji, pizzerii jak również w kuchni.

DOSTĘPNE WARIANTY: