Specyfikacja produktu

Nowoczesne biurko UNIQUE TIVANO 120

Szczegółowe informacje

  • Wysokość
    76
  • Szerokość
    120
  • Głębokość
    60

Opis

Białe biurko Unique Tivano - dzięki niemu masz wszystko w jednym miejscu!

Biurko Unique Tivano w kolorze białym to spełnienie Twoich marzeń dotyczących organizacji przestrzeni oraz funkcjonalnego, nowoczesnego designu. Biurko o oszczędnej konstrukcji pomoże Ci się maksymalnie skupić na obowiązkach, a dołączona do niego dostawka składająca się z trzech szuflad oraz szafki z półką w środku oferują wystarczająco wiele miejsca, by pomieścić wszystkie niezbędne Ci rzeczy.

Płyta MDF w okleinie pomalowanej na wysoki połysk zapewnia meblowi trwałość przez wiele sezonów. Metalowe prowadnice szuflad sprawiają, że wysuwają się one szybko i cicho. Brak uchwytów nadaje biurku niezwykle minimalistyczny, nowoczesny i uniwersalny wygląd.

Biurko dla dobrze zorganizowanych? Unique Tivano w kolorze białym!

Białe biurko Unique Tivano okaże się niezastąpione nie tylko w pracy, gdy potrzebujesz skoncentrować się w maksymalnie funkcjonalnym otoczeniu. Tak samo niezbędne będzie w pokoju nastolatka, który potrzebuje przede wszystkim blatu pod komputer, ale życzy sobie mieć blisko siebie wszystkie najważniejsze rzeczy.

Biurko świetnie prezentować się będzie w każdym nowoczesnym gabinecie czy pokoju ucznia. Dzięki jego dużej praktyczności z łatwością zastąpi cały gabinet w kąciku do pracy urządzonym w sypialni czy pokoju dziennym.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Nowoczesne biurko UNIQUE TIVANO 120 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.