Krzesła do kawiarni

Krzesło Nardi BORA
Produkt włoski

Krzesło CAPRI

208,68 zł 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł
Krzesło Nardi NET
Produkt włoski

Krzesło GOZO

208,68 zł 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł
Krzesło Nardi BIT
Produkt włoski

Kategoria

Krzesła do kawiarni

Krzesła do kawiarni w ofercie Vokato: sprawdzą się w każdym nowoczesnym wnętrzu

Krzesła do kawiarni, które dostępne są w naszym sklepie, mają nowoczesny wygląd i będą wyglądać dobrze we wnętrzach zaaaranżowanych w większości współczesnych stylistyk. W swojej ofercie posiadamy krzesła loftowe, skandynawskie, boho, minimalistyczne czy glamour, a także hampton. Z łatwością znajdziesz także krzesło do kawiarni nowoczesne, a także retro.

Wśród nich znajdują się krzesła do kawiarni

 • tapicerowane - pluszową tkaniną lub ekoskórą;
 • z polipropylenu;
 • drewniane;
 • na nogach metalowych, a także drewnianych;
 • na kółkach;
 • na płozach;
 • z podłokietnikami i bez;
 • przeznaczone do użytkowania wewnątrz albo na zewnątrz obiektu.

Krzesła do kawiarni występują w szerokiej gamie kolorystycznej, w gotowych zestawach po 6 sztuk bądź pojedynczo. Dzięki temu masz dużo możliwości personalizacji interesujących Cię produktów.

Każde krzesło do kawiarni, które znajduje się w naszej ofercie, jest starannie wykonane, a każdy szczegół jego konstrukcji jest przemyślany i opracowany ze smakiem. Tapicerki krzeseł posiadają ozdobne pikowania skośne, pionowe, poziome, podkreślające elegancję mebla.

Również krzesła wykonane z polipropylenu, przeznaczone do użytkowania w ogrodzie, mają drobne elementy, które pełnią zarówno funkcję estetyczną, jak i praktyczną. To subtelne wzory ażurowe w postaci poprzecznych wąskich wycięć albo niewielkich okrągłych otworków, a nawet większych otworów o kwadratowym kształcie, tworzących grubą kratę. Dzięki nim krzesło nie tylko wygląda lekko, ale także posiada skuteczny system odprowadzania wody deszczowej, wpływając na łatwość pielęgnacji mebla. Ponadto w upalne dni otwory stanowią system wentylacji, dając Twoim gościom komfort użytkowania.

Idealne krzesło do kawiarni… istnieje! I ma coś, co je wyróżnia

Krzesła do kawiarni, które Ci proponujemy, posiadają cechy niezbędne do tego, by doskonale pełnić swoją funkcję w obiekcie takim jak kawiarnia. Niezależnie od tego, czy przyjmujesz swoich gości pod dachem, czy na świeżym powietrzu, zapewne oczekujesz, że krzesła, na których będą siedzieli, spełnią Twoje wymagania.

Zakładamy, że wśród nich znajdują się:

 • łatwość obsługi - krzesła, które Ci prezentujemy, mają kształty ułatwiające codzienną pielęgnację, a ich struktura w większości jest gładka i pozwala na szybkie przetarcie mebla wilgotną ściereczką za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba;
 • trwałość i wytrzymałość - materiały użyte do produkcji prezentowanych tutaj mebli to polipropylen wzmacniany włóknem szklanym, metal i drewno - między innymi robinii akacjowej, które uchodzi za jedno z najtwardszych drewien zaraz po dębowym i bukowym;
 • odporność na czynniki zewnętrzne - przede wszystkim atmosferyczne. Ogrodowe krzesła do kawiarni wykonane z polipropylenu czy technorattanu są całkowicie wodoodporne, te z drewna robinii akacjowej impregnowane olejem cechuje bardzo wysoki poziom niewrażliwości na wilgoć. Również krzesła, które ustawisz wewnątrz, np. tapicerowane ekoskórą, nie pochłaniają płynów ani zapachów. Krzesła ogrodowe, których użyjesz w zewnętrznej części swojej kawiarni, cechuje także niska wrażliwość na promienie UV oraz zmiany temperatur, dzięki czemu zachowują swoją strukturę oraz głębię koloru nawet po wielu sezonach.

O trwałości naszych krzeseł świadczy certyfikat CATAS nadawany jedynie meblom, które przejdą szereg rygorystycznych testów wytrzymałościowych. Z kolei certyfikat FSC zaświadcza, że drewno robinii akacjowej użyte do produkcji niektórych krzeseł zostało pozyskane w odpowiedzialny sposób.