Fotele barowe

Bar to miejsce, w którym jak w żadnym innym liczy się fotel pozwalający swobodnie rozsiąść się w dowolnie wybranej pozycji. Dlatego ważne jest, by konstrukcja siedziska takiego mebla w maksymalnym stopniu uprzyjemniała wieczorny odpoczynek. Liczą się miękkość, odchylone oparcie, podłokietniki, ale także łatwa w czyszczeniu tapicerka i stabilne nogi. Fotel barowy jest meblem, przed którym stawiane są wysokie wymagania.

Fotel Nardi DARSENA
Produkt włoski

Fotel PAULO

762,20 zł
Cena regularna: 1 030 zł
Najniższa cena z 30 dni: 700,40 zł

Fotel CHISEL, czarne nogi

859,14 zł
Cena regularna: 999 zł
Najniższa cena z 30 dni: 749,25 zł

Fotel MASEY, czarne nogi

662,40 zł
Cena regularna: 1 035 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 035 zł

Fotel LOPE

623,22 zł
Cena regularna: 799 zł
Najniższa cena z 30 dni: 799 zł

Fotel RONA, dębowe nogi

687,14 zł
Cena regularna: 799 zł
Najniższa cena z 30 dni: 399,50 zł

Kategoria

Fotele barowe

Fotel barowy - uprzyjemni każdy weekendowy wieczór!

Dostępne w naszej ofercie fotele barowe mają różnorodny charakter. Dzielą się zarówno na te użytkowane wewnątrz pomieszczenia, jak i te, które mogą być wystawiane na zewnątrz. W zależności od przeznaczenia wykonane są z innych materiałów, by w każdej sytuacji dawać Twoim gościom komfort, którego oczekują.

Meble używane wewnątrz tapicerowane są tkaniną pluszową bądź ekoskórą - materiałami trwałymi i łatwymi do utrzymania w czystości. Szczególnie ekoskóra dobrze sprawdza się w obiektach użyteczności publicznej, ponieważ nie pochłania płynów ani zapachów.

Również fotele barowe przeznaczone do użytkowania na zewnątrz mają tapicerkę, z reguły wykonaną z tkanin syntetycznych, niewchłaniającej wody deszczowej nieblaknącej pod wpływem ekspozycji na promienie UV. Każdy fotel barowy z oparciem ma konstrukcję pozwalającą Twoim gościom na komfortowe spędzenie czasu w Twoim lokalu.

Kolejny materiał używany do zewnętrznych foteli to polipropylen - wodoodporne tworzywo sztuczne, odporne na promienie UV oraz zmiany temperatur, trwałe dzięki utwardzeniu włóknem szklanym.

Jeżeli pragniesz zaaranżować swój ogródek za pomocą mebli wykonanych z wytrzymałych materiałów naturalnych, wybierz fotel barowy wyprodukowany z drewna robinii akacjowej, pokrytego naturalnym olejem i bezpiecznego dla alergików.

Każdy fotel barowy w naszej ofercie wykazuje dużą odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie fotele wyglądają nowocześnie - możesz wybierać zarówno spośród tych o designerskiej formie, jak i tych o postaci klasycznej.