Fotele / krzesła specjalistyczne

Zadbaj o swój komfort pracy

Przyjmujesz pacjentów w gabinecie, prowadzisz salon kosmetyczny lub urządzasz laboratorium? Zadbaj o wygodnie miejsca do siedzenia dla siebie i swoich pracowników. Nie musisz cały czas stać, aby wykonywać niektóre czynności. Daj odpocząć kręgosłupowi, siadając na specjalistycznych stołkach. Krzesła medyczne są nieocenione w miejscach, gdzie konieczne jest utrzymanie wysokiego poziomu higieny.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Szerokość siedziska

cm cm

Kategoria

Fotele / krzesła specjalistyczne

Praktyczne i wygodne − takie są krzesła specjalistyczne z Vokato

W sklepie internetowym Vokato znajdziesz duży wybór krzeseł specjalistycznych. Ich charakterystyczna, ergonomiczna budowa wymusza prawidłową postawę ciała podczas siedzenia w pracy. Specjalistyczne krzesła pozwolą Ci odciążyć plecy po wielu godzinach spędzonych na stojąco. Oparcie wesprze kręgosłup, a podnóżek − nogi.

Do wyboru masz krzesła medyczne przeznaczone do pracy w miejscach, w których ważna jest sterylność. Ich tapicerka jest wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. Sprawdzą się jako krzesła lekarskie i siedziska dla innych pracowników w placówkach medycznych. Skorzystają z nich też usługodawcy branży beauty. Krzesła lekarskie są dobrze zaprojektowane. Jednocześnie stają się funkcjonalną ozdobą gabinetu.

Zależy Ci na mobilnym siedzisku, które nie krępuje ruchów oparciem czy podłokietnikami? Zdecyduj się na stołki lekarskie. Są naprawdę wygodne i nie zajmują dużo miejsca w gabinecie. Zapewniają komfort pracy nie tylko lekarzom, ale też laborantom i kosmetyczkom. Możesz wybrać krzesła specjalistyczne z niskim oparciem lub bez niego.

Zalety krzeseł specjalistycznych

W gabinecie lekarskim czy kosmetycznym niezwykle ważna jest higiena. Dlatego też specjalistyczne krzesła wykonane są starannie i precyzyjnie z materiałów wysokiej jakości. Charakteryzują się odpornością na intensywne użytkowanie. Ponadto nie przecierają się. Pokryte są tapicerką, która nie chłonie wody i jest łatwa w dezynfekcji. Część modeli wykonana jest z wysokiej jakości, trwałego poliuretanu.

Krzesła te są niezwykle funkcjonalne. Wysokość ich siedziska jest regulowana. Dodatkowo krzesło obrotowe lekarskie nie tylko swobodnie przesuniesz na kółkach, ale też siedząc na nim, szybko się odwrócisz bez konieczności wstawania z miejsca. Chociaż meble te wyglądają niepozornie, wytrzymują spore obciążenie.

Domeną mebli oferowanych w Vokato jest styl i funkcjonalność. Dotyczy to także krzeseł specjalistycznych. Fakt, że przeznaczone są do użytkowania w wyjątkowych warunkach, nie przeszkodził projektantom w stworzeniu estetycznych mebli, dzięki którym gabinet prezentuje się elegancko i stylowo.

Na to zwróć uwagę kupując krzesła medyczne!

Specjalistyczne siedziska, co do zasady, nie przypominają tych biurowych czy tapicerowanych, jakich używa się w domach. Modele z Vokato łatwo jednak dopasujesz do stylu gabinetu. Dobrze wyglądają zarówno w tradycyjnym miejscu przyjmowania pacjentów w przychodni, jak i w nowoczesnych salonach kosmetycznych. Tapicerka w różnych kolorach pozwala skomponować siedziska z wystrojem wnętrza.

Chcesz mieć pewność, że inwestujesz w dobre meble? Koniecznie sprawdź materiały, z których zostały wykonane krzesła medyczne. Ich tapicerka musi być naprawdę solidna, a konstrukcja odporna na uszkodzenia i dobrze skręcona. Siedzisko nie powinno skrzypieć. Spotykając się z pacjentem czy klientem, musisz przecież skupić się na swojej pracy, a nie zaprzątać sobie głowę niefunkcjonalnym meblem.

Przed zakupem zwróć też uwagę na specyfikację krzesła − nie wszystko widać na pierwszy rzut oka. Upewnij się, czy krzesło posiada kółka, czy jego siedzisko się kręci oraz czy można regulować jego wysokość. Sprawdź, z czego wykonana jest podstawa mebla i czy ma stopki. Dobrze, żeby krzesło specjalistyczne miało również podnóżek.

Powiązane kategorie