Parasole do restauracji

Kategoria

Parasole do restauracji

Parasol do restauracji - nieodzowny, gdy trzeba chronić się przed słońcem

Parasol do restauracji to szczególny element wyposażenia ogródka restauracyjnego. Ma on bowiem za zadanie chronić Twoich gości przed uciążliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak intensywne promienie słoneczne czy deszcz.

Parasole do restauracji, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, występują w kilku grupach. I tak parasole restauracyjne, które możesz obejrzeć, to:

  • parasole o czaszy czworokątnej;
  • parasole o czaszy sześciokątnej;
  • parasole do restauracji jednokolorowe;
  • parasole wielokolorowe;
  • parasole na podstawie montowanej centralnie;
  • parasole na podstawie montowanej z boku;

Parasole ogrodowe do restauracji, które Ci proponujemy, odnajdą się w ogródkach zaaranżowanych w różnorodnych stylistykach, od nowoczesnej począwszy, na boho skończywszy. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu masz duże możliwości dostosowania wystroju tarasu czy ogródka do swoich upodobań.

Czy parasole restauracyjne decydują o charakterze ogródka?

Parasole do restauracji są najszybciej rzucającymi się w oczy sprzętami na tarasie Twojej restauracji. Z tego powodu warto wybierać je pieczołowicie, ponieważ najczęściej to one są odpowiedzialne za pierwsze wrażenie, jakie Twój lokal wywoła na gościach.

Wszystkie parasole restauracyjne oferowane przez nasz sklep wykonane są z solidnych materiałów, które zachowają swoje właściwości nawet po wielu sezonach intensywnej eksploatacji. Dzięki temu parasole do restauracji, które zdecydujesz się ustawić przed swoim lokalem, na długo pozostaną jego znakiem rozpoznawczym.

Parasole restauracyjne znajdujące się w asortymencie naszego sklepu posiadają mocne nogi, które zachowują stabilność nawet przy wietrznej pogodzie. Ustawione są na solidnych podstawach wykonanych z betonu albo metalu. Niektóre z nich wyposażone są w kółka, co powoduje, że przestawienie parasola odbywa się z łatwością i zajmuje niewiele czasu.

Każdy parasol do restauracji dostępny w naszym sklepie posiada metalowe elementy, które malowane są proszkowo farbą poliestrową. Jest ona bardzo wytrzymała i zwiększa odporność parasola na uszkodzenia mechaniczne, sprawiając, że wygląda schludnie i może być wizytówką Twego lokalu przez wiele lat.

Wybierz parasol ogrodowy do restauracji, który przetrwa upały i ulewy

Parasol ogrodowy do restauracji szczególnie narażony jest na oddziaływanie czynników atmosferycznych, jednak jego zadaniem jest chronić przed nimi Twoich gości. Z tego względu wybieraj takie wyposażenie, które zaprojektowane jest w przemyślany sposób.

Parasole ogrodowe, które oferujemy, wykonane są z tkaniny zatrzymującej nawet 90 procent promieni UV. Dzięki nim Twoi goście bezpiecznie mogą zjeść na dworze posiłek. Osoby o szczególnych wymaganiach, takie jak seniorzy i dzieci, mogą korzystać z wolnej przestrzeni przed Twoim lokalem tak długo, jak chcą.

Tkanina, z której wykonane są czasze parasoli, jest materiałem syntetycznym, nienasiąkającym wodą, a także zachowującym głębię koloru nawet mimo długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Zawdzięcza to silniejszemu osadzeniu barwnika w nitce, niż ma to miejsce w przypadku tkanin przeznaczonych do innego zastosowania.

Parasole restauracyjne oferowane przez sklep Vokato spełnią zarówno Twoje oczekiwania zarówno względem wytrzymałości produktu, jak i jego funkcjonalności oraz walorów estetycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się o tym samodzielnie.