Krzesła plastikowe

Oferujemy między innymi starannie wykonane i wygodne krzesła plastikowe. Produkty z tworzywa cieszą się coraz większym zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli na przykład branży HoReCa. Koniecznie zatem sprawdź, jakie krzesła z tworzywa sztucznego oferujemy, skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań i dołącz do grona naszych klientów.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Materiał siedziska

Materiał nóg

Pikowanie

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Wysokość siedziska

cm cm

Szerokość siedziska

cm cm

Głębokość siedziska

cm cm

Krzesło CAPRI

208,68 zł
Cena regularna: 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł

Krzesło EOS YW

365,65 zł
Cena regularna: 515 zł
Najniższa cena z 30 dni: 298,70 zł

Krzesło tapicerowane MILAN

377,65 zł
Cena regularna: 455 zł
Najniższa cena z 30 dni: 273 zł
Krzesło Nardi BIT
Produkt włoski

Krzesło JORAH białe

340,12 zł
Cena regularna: 419,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 355,27 zł

Krzesło BONNIE czarne

421,36 zł
Cena regularna: 520,20 zł
Najniższa cena z 30 dni: 453,03 zł

Krzesło DAVID czarne

402,08 zł
Cena regularna: 496,40 zł
Najniższa cena z 30 dni: 419,99 zł

Krzesło VICENZA białe

393,82 zł
Cena regularna: 486,20 zł
Najniższa cena z 30 dni: 419,99 zł

Krzesło tapicerowane GAZZA/1

150,45 zł
Cena regularna: 255 zł
Najniższa cena z 30 dni: 147,90 zł

Krzesło BELT

148,57 zł
Cena regularna: 179 zł
Najniższa cena z 30 dni: 126,28 zł

Krzesło FAVORITO PEPPINO

101,50 zł
Cena regularna: 175 zł
Najniższa cena z 30 dni: 99,75 zł

Krzesło FAVORITO PECO

80,84 zł
Cena regularna: 188 zł
Najniższa cena z 30 dni: 188 zł

Krzesło STELLA

75 zł
Cena regularna: 150 zł
Najniższa cena z 30 dni: 150 zł

Krzesło FAVORITO PEPE

187,15 zł
Cena regularna: 197 zł
Najniższa cena z 30 dni: 114,26 zł

Krzesło CHICAGO/A

259,56 zł
Cena regularna: 309 zł
Najniższa cena z 30 dni: 197,76 zł

Krzesło NILS

127,60 zł
Cena regularna: 290 zł
Najniższa cena z 30 dni: 290 zł

Kategoria

Krzesła plastikowe

Krzesła plastikowe — dlaczego warto je kupić

Krzesła plastikowe podbijają serca wielu osób głównie ze względu na ich wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Zamiast troszczyć się o utrzymanie krzeseł tapicerowanych lub wykonanych z drewna, możesz cieszyć się prostotą i funkcjonalnością tworzywa sztucznego.

Krzesło plastikowe nie tylko jest praktyczne, ale również bardzo uniwersalne. Dodatkowo w naszej ofercie krzesła wykonane z plastiku dostępne są w ogromnej liczbie wariantów. W związku z tym to od Ciebie zależy, na jakie kształty oraz kolory się zdecydujesz. Jasne barwy sprawdzą się w pomieszczeniach, które chcesz oświetlić pozytywną energią. Nieco ciemniejsze odcienie powodują natomiast, że stworzysz niepowtarzalny klimat. Za każdym razem jednak nasze krzesła plastikowe doskonale komponują się z otoczeniem zaaranżowanym w dosłownie każdej stylistyce.

Nowoczesne krzesła plastikowe są również zdecydowanie lżejsze od tych, które wykonane są na przykład z metalu. Koniecznie zatem przejrzyj nowoczesne krzesła w naszym sklepie i wybierz najlepszy produkt dla Ciebie.

Krzesła plastikowe – wygodne użytkowanie i czyszczenie

Krzesła z tworzywa sztucznego są niezwykle łatwe w użytkowaniu. Ich powierzchnia jest odporna na plamy, co sprawia, że są one łatwe w utrzymaniu czystości. W przypadku zabrudzeń wystarczy mokra ściereczka, by przywrócić im pierwotny blask. Ponadto krzesła plastikowe są wygodne w użyciu, nie wymagają specjalnych środków do pielęgnacji ani regularnego konserwowania.

Docenisz nasze produkty nie tylko za to, że niezwykle łatwe jest utrzymanie czystości. Liczy się również komfort użytkowania. Wyprofilowane siedziska gwarantują, że będziesz czuć się doskonale. Długie godziny w pozycji siedząc bez odczuwania dyskomfortu są w zasięgu Twojej ręki.

Plastikowe krzesła do kuchni i jadalni

Plastikowe krzesła niezwykle łatwo utrzymać w czystości. Ma to istotne znaczenie zarówno w kuchni, jak i w jadalni. Są to bowiem miejsca, w których wiele osób obawia się poplamienia drogich mebli. Designerskie krzesła plastikowe mają powierzchnię bardzo odporną na poplamienia i praktycznie nie jest możliwe pozostawienie na nich trwałych śladów poprzez wylanie na nie produktów spożywczych. Posprzątanie w takich sytuacjach jest naprawdę łatwe. Wystarczy bowiem, że przetrzesz designerskie krzesła na przykład mokrą ściereczką. W żadnym wypadku krzesło plastikowe przezroczyste lub kolorowe nie wymaga natomiast stosowania specjalnych środków do pielęgnacji. Nie ma także potrzeby regularnego konserwowania produktu.

Krzesła plastikowe do ogrodu

Nowoczesne krzesło plastikowe przeznaczone jest nie tylko do salonu, jadalni oraz kuchni, ale również do ogrodu. Za sprawą tworzywa, z którego wykonane są te wytrzymałe produkty, nie musisz obawiać się wystawiania ich na działanie czynników atmosferycznych. Podobnie jak w przypadku ulokowania ich w kuchni utrzymanie czystości jest naprawdę bardzo proste. Znacznie trudniejsze byłoby to zadanie w przypadku, gdyby meble w całości wykonane były na przykład z drewna. Oczywiście niektóre produkty dostępne w tej kategorii to modele na drewnianych nóżkach. Takie rozwiązanie również może sprawdzić się w ogrodzie. Góra krzesła jest bowiem wykonana z plastiku i w przypadku jakichkolwiek opadów atmosferycznych to ta część ochrania znajdujące się pod nią nóżki.

Krzesła plastikowe doskonale sprawdzą się w ogrodzie nie tylko jednak z tego powodu, że są łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych. Dla wielu bowiem naszych klientów ogromne znaczenie ma także niewielki