Parasole ogrodowe

Parasole zewnętrzne do ogrodu domowego lub restauracyjnego

Nie ograniczaj swojego wypoczynku w ogrodzie tylko do dni, w których pogoda na to pozwala. Możesz relaksować się przed domem także podczas mocnego słońca czy delikatnego deszczu. Wystarczy, że wyposażysz swoją strefę wypoczynkową w parasol ogrodowy. Kwadratowy lub okrągły kształt czaszy pozwoli Ci dobrze osłonić sofę i stolik. W tej kategorii znajdziesz wytrzymałe i designerskie parasole zewnętrzne, które sprawdzą się zarówno w prywatnych ogrodach, jak i ogródkach lokali gastronomicznych.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Średnica

cm cm

Kategoria

Parasole ogrodowe

Parasol ogrodowy – duży, kwadratowy czy okrągły?

Parasole ogrodowe mogą mieć różny rozmiar i kształt czaszy. W tej kategorii znajdziesz uniwersalne duże parasole ogrodowe o tradycyjnym, okrągłym kształcie czaszy. Swoim wyglądem przypominają zwykłe parasole przeciwdeszczowe. Ich konstrukcja oparta jest na długim drążku przymocowanym prostopadle do środka czaszy.

Czasza tych modeli wykonana jest z różnych materiałów, dzięki czemu zmienia się cały design parasoli. Możesz wybrać modele idealnie pasujące do nowoczesnych zestawów meblowych. Dostępne są także parasole wykonane z naturalnych materiałów, które pozwolą Ci stworzyć ogródek restauracyjny w klimacie tropikalnych wysp.

W tej kategorii znajdziesz również kwadratowy parasol, którego czasza może być bardzo duża lub mała. Parasol na balkon kwadratowy powinien cechować się znacznie mniejszym rozmiarem niż ogrodowy. Dzięki temu ochronisz się przed słońcem nawet na niewielkich balkonach w bloku.  W tej kategorii znajdziesz również parasol ogrodowy duży kwadratowy, którego podstawa znajduje się na środku lub z boku.

Parasol ogrodowy kwadratowy na wysięgniku pozwoli Ci dowolnie ustawić meble ogrodowe. Zyskujesz także znacznie więcej przestrzeni pod czaszą, której nie przecina drążek z podstawą parasola. Tego typu modele doskonale nadają się do ochrony przed słońcem ogrodowych placów zabaw i piaskownic, w których bawią się dzieci. Za ich pomocą możesz również zyskać cień przy basenie. 

Niektóre modele parasolów dostępnych w tej kategorii mają możliwość zmiany kąta nachylenia czaszy. Parasol taki pozwoli Ci ustawić czaszę względem świecącego słońca. W ten sposób zapewnisz sobie przyjemny cień o każdej porze dnia i ochronisz się przed wiatrem.

Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne – takie są nasze parasole ogrodowe

W tej kategorii znajdziesz parasole, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Ze względu na to, że produkty te przeznaczone są do użytku zewnętrznego, wykonano je z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Konstrukcja parasoli jest zrobiona z solidnego, ale jednocześnie lekkiego aluminium lub włókna szklanego. Dostępne są także modele z drążkiem wykonanym z drewna, które świetnie pasują do naturalnych i ekologicznych aranżacji ogrodowych.

Konstrukcja naszych parasoli wyróżnia się łatwą obsługą. Pomimo dużych rozmiarów czaszy parasole te z łatwością samodzielnie rozłożysz i złożysz. Ponadto bez problemu ustawisz kąt nachylenia czaszy względem świecącego słońca.

Nasze parasole są w pełni odporne na korozję. Nawet po kilku sezonach na ich powierzchni nie zauważysz rdzy, która mogłaby negatywnie wpłynąć na wytrzymałość produktu.

Na uwagę zasługują również materiały wykorzystane do produkcji czaszy. Najczęściej jest nim w pełni wodoszczelny impregnowany poliester. Nawet większe deszcze nie spowodują, że zacznie przeciekać. Ponadto materiał ten występuje w różnych kolorach. Dostępne są zarówno modele jednobarwne, jak i w kolorowe paski. Barwy te pod wpływem nawet mocnego słońca nie wyblakną. Parasol co sezon będzie prezentował się doskonale.

Warto zwrócić uwagę na design dostępnych parasoli. Za ich pomocą możesz wyposażyć ogródki urządzone w każdym stylu aranżacyjnym. Znajdziesz modele doskonale pasujące do modnego stylu boho czy prowansalskiego. Większość parasoli wyróżnia się jednak uniwersalnym i ponadczasowym designem, który świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji ogrodowych. Ich wygląd oprze się nie tylko warunkom atmosferycznym, ale także zmieniającym się trendom.

Postaw na wysokiej jakości parasole ogrodowe

Nasz sklep internetowy jest dobrze znany wśród prywatnych właścicieli domów jednorodzinnych, ale i właścicieli restauracji czy pubów. W naszej ofercie znajdziesz parasole, które sprawdzą się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Wpływają na to wysokiej jakości materiały wykorzystane do ich produkcji oraz modny i estetyczny design.

Aranżacje ogródków przy restauracjach i pubach są bardzo wymagające. Muszą spełnić szereg wymagań dotyczących ich funkcjonalności, ale także bezpieczeństwa użytkowania. Nie inaczej jest w przypadku ogródków prywatnych. Wybierając nasze parasole, masz pewność, że ich konstrukcja zachowa dużą stabilność niezależnie od warunków pogodowych. Stawią one opór silnym wiatrom i deszczom, a słońce nie wpłynie negatywnie na ich wygląd.

Sprawdź naszą ofertę parasoli zewnętrznych i postaw na najlepsze produkty do wyposażenia swojej strefy wypoczynkowej. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dobrać Ci najbardziej odpowiednie modele. W naszym sklepie istnieje także możliwość brandowania parasolów przy zakupie większej ich ilości. Dzięki temu Twój ogródek przy restauracji zyska indywidualny charakter.