Stół i 10 krzeseł

Zestaw na balkon stół i 10 krzeseł – meble dla całej rodziny

Urządzasz większy balkon, taras, a może ogród zimowy? Chcesz, aby cała rodzina i bliscy spotykali się przy jednym stole? Zestaw na balkon stół i 10 krzeseł to idealna opcja dla Ciebie. Dzięki temu, że blat jest rozsuwany, możesz go dopasować do swoich potrzeb. Zorganizujesz zatem grilla czy też inne spotkanie towarzyskie, a na co dzień będziesz przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Stół i 10 krzeseł to komplet, który warto wybrać, aby wygodnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Meble pochodzą z jednej serii, są więc spójne kolorystycznie i mają jednolitą konstrukcję. Dzięki temu nie musisz osobno kupować krzeseł i stołu, martwiąc się o ich dopasowanie.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Kategoria

Stół i 10 krzeseł

Dlaczego warto wybrać zestaw gotowych mebli na balkon?

W tej kategorii znajdziesz komplety wykonane z wysokiej jakości tworzywa. Ma ono niezwykłe właściwości wytrzymałościowe. Przede wszystkim deszcz, mróz czy nadmierne promieniowanie słoneczne, nie zmienią konstrukcji pod względem funkcjonalności i wyglądu. Wszystkie meble są nie tylko trwałe – w nienaruszonym stanie przetrwają wiele sezonów, ale także komfortowe. Wygodnie rozsiądziesz się na krześle i stabilnie oprzesz. Dzięki czemu nawet wiele godzin spędzonych przy stole nie będzie problemem.

Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujesz, rozkładany stół ma prosty mechanizm. Zestaw stół + 10 krzeseł na taras wyróżnia się również stabilnością i jednocześnie lekkością. Bez problemu przesuniesz stół, kiedy będzie on pusty, a także odsuniesz krzesło podczas wstawania.

Kolejny atut mebli, które znajdziesz w ofercie Vokato, wiąże się z łatwością czyszczenia. Renomowani producenci zadbali o to, aby usuwanie plam, kurzu czy okruszków z powierzchni nie sprawiało żadnego problemu. Wystarczy do tego tradycyjna miękka ściereczka i woda.

Jaki zestaw mebli na zewnątrz domu wybrać?

Aby zestaw stół + 10 krzeseł spełnił Twoje oczekiwania co do wyglądu i wytrzymałości, zdecyduj się na sprawdzonych producentów. Takich znajdziesz w ofercie Vokato.

Potraktuj przestrzeń wypoczynkową na zewnątrz budynku jako przedłużenie aranżacji wnętrza. Znajdź chociaż jeden wspólny element, który zapewni spójność wizualną. Ponadto meble na balkonie, w ogrodzie czy na tarasie nie powinny przekraczać 1/3 całej przestrzeni. Wtedy każdy gość czy domownik będzie mógł komfortowo się poruszać przy stole.

Komplet stół, 10 krzeseł na taras, możesz wybrać pod względem stylu urządzania przestrzeni. Ciemne odcienie, w tym grafit i czerń, świetnie pasują do nowoczesnych aranżacji. Z kolei brąz lepiej wygląda w stylu rustykalnym czy klasycznym. Zdecyduj się na konkretny komplet i ciesz się z każdej chwili spędzonej przy stole!