Ławki gastronomiczne

Zadbaj o wygodę swoich gości

Bez względu na to, czy prowadzisz hotel, czy lokal gastronomiczny, z pewnością zdajesz sobie pewnie sprawę, że w dużej mierze to szczegóły odpowiadają za powodzenie biznesu. Ważna jest zarówno jakość obsługi, jak i wystrój, a przede wszystkim komfort, jaki oferujesz gościom. Pozwól swoim klientom rozsiąść się wygodnie. Zamiast krzeseł czy foteli wybierz ławki HoReCa. Takie rozwiązanie sprawdzi się w pokojach gościnnych, restauracjach, korytarzach hotelowych oraz na tarasie i w ogrodzie.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Materiał siedziska

Długość

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Wysokość siedziska

cm cm

Kategoria

Ławki gastronomiczne

Stylowa ławka do restauracji i hotelu

Wygodnych i wyróżniających się designem siedzisk nie szukaj daleko. Znajdziesz je w Vokato! Dostępne w ofercie sklepu ławki do lokalu gastronomicznego i hotelu mają nowoczesny wygląd, co pozwoli Ci dopasować je do wielu stylowo urządzonych przestrzeni. Takie ławki ożywią wnętrze zaprojektowane w stylu minimalistycznym, boho czy glamour. Co ważniejsze, są one bardzo komfortowe – zobaczysz, że Twoi goście będą w nich chętnie przesiadywali.

W ofercie Vokato znajdziesz przede wszystkim tapicerowane ławki do restauracji i kawiarni, które urozmaicają wnętrza swoim stylowym wyglądem. Do wyboru masz modele zarówno z zagłówkiem czy podłokietnikami, jak i bez nich. Jak zaaranżować takie meble w lokalu? Ustaw je dowolnie w loży lub przy stoliku zamiast klasycznych drewnianych krzeseł. Takie siedziska są o wiele wygodniejsze – Twoi goście z pewnością docenią ich komfort. Tapicerowana ławka HoReCa sprawdzi się także w hotelu i pensjonacie. Wstaw ją do apartamentu, ustaw w korytarzu i wypełnij nią przestrzeń wspólną dla wszystkich gości.

Poza ławkami do wnętrz w asortymencie Vokato dostępne są także stylowe modele idealne do wystawienia na zewnątrz, wyjątkowo trwałe na wpływ warunków atmosferycznych. Znajdź na nie miejsce na restauracyjnym tarasie, kawiarnianym balkonie czy w hotelowym ogrodzie. Dzięki tym ławkom relaks na świeżym powietrzu będzie trwał godzinami.

Zaproś gości na ławkę z Vokato – dlaczego warto?

Meble i elementy wyposażenia trafiają do oferty Vokato, jeśli odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanym designem. Masz więc pewność, że każda dostępna ławka do restauracji czy hotelu zrobiona jest z dobrych i trwałych materiałów. Wyróżnia się stylem oraz precyzyjnym wykonaniem. Oczywiście jest też wygodna – to zasługa obicia miękką tkaniną, a także piankowego wypełnienia.

Trwałością odznaczają się również modele zaprojektowane z przeznaczeniem do wystawienia ich na zewnątrz. W ogrodzie czy na tarasie posłużą przez wiele sezonów. Takie ławki wykonane są z trwałego tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne czy szkodliwy wpływ promieni słonecznych. Ich cechą charakterystyczną jest także łatwość utrzymania w czystości tak ważna w obiektach gastronomicznych czy hotelach.

Ławki HoReCa i inne meble dla biznesu

Współpraca z branżą HoReCa to główny obszar działalności Vokato. W sklepie internetowym zarówno hotelarze, jak i osoby prowadzące lokale gastronomiczne, wyposażą się w atrakcyjne wizualne, a jednocześnie funkcjonalne meble HoReCa. Proponowane wyposażenie jest nowoczesne, designerskie i odznacza się wysoką jakością. Poza ławkami w ofercie Vokato dla branży HoReCa znajdziesz też nowoczesne krzesła czy stoły, dzięki którym lokal lub obiekt nabierze niebanalnego charakteru. Masz wstępny pomysł na wystrój wnętrza? Zaufaj doświadczeniu projektantów z Vokato, którzy pomogą Ci wcielić go w życie i stylowo umeblować Twój biznes.

Sklep otwarty jest także na współpracę z klientami indywidualnymi. Dostępny asortyment pozwala wyposażyć praktycznie każdy pokój w mieszkaniu, a także balkon i ogród. Meble, podobnie jak w przypadku wyposażenia dla branży HoReCa, odznaczają się trwałością i jakością wykonania. Są miłe dla oka, a jednocześnie zaprojektowane w bardzo przemyślany sposób.