Meble do restauracji

Krzesło Nardi BORA
Produkt włoski

Krzesło drewniane RAINO

275,31 zł
Cena regularna: 399 zł
Najniższa cena z 30 dni: 291,27 zł

Krzesło CAPRI

208,68 zł
Cena regularna: 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł

Kategoria

Meble do restauracji

Meble restauracyjne - niestraszne im żadne wyzwanie

Meble do restauracji charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co powoduje, że wytrzymają długotrwałą, intensywną eksploatację. Z reguły posiadają wzmocnienie z włókna szklanego pozwalającego im na udźwig ponadstandardowych ciężarów.

Meble restauracyjne w naszym asortymencie posiadają certyfikat CATAS, który dopuszcza mebel do użytkowania w obiekcie użyteczności publicznej. Przyznawany jest po przejściu przez dany mebel rygorystycznych testów wytrzymałościowych.

Meble do restauracji, które posiadamy w naszej ofercie, dzielą się na te do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wykonane są z różnorodnych materiałów, trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne, w tym atmosferyczne. Za wysoką wytrzymałość naszych mebli odpowiadają między innymi polipropylen wzmocniony włóknem szklanym, barwiony w masie (dzięki czemu zachowuje żywość barwy nawet po długotrwałej ekspozycji na promienie UV), a także metal i drewno. Stelaże mebli malowane są proszkowo farbą poliestrową, dzięki czemu wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.