Podstawy stołu do restauracji

Podstawy stołowe do blatów – do stolików restauracyjnych

Podstawy do stołów restauracyjnych stanowią niezbędny element wyposażenia każdego lokalu gastronomicznego. Dzięki umiejętnemu zestawieniu ich z blatami gastronomicznymi, można uzyskać efekt nie tylko perfekcyjny pod względem wizualny, ale również zapewniający naszym meblom wieloletnią trwałość. W naszym sklepie znajdują się podstawy do blatów wykonane wyłącznie z wysokiej klasy materiałów o najwyższym poziomie wytrzymałości.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Kategoria

Podstawy stołu do restauracji

Nowoczesne podstawy do stołów, designerskie i wytrzymałe

Podstawy stołowe w naszym asortymencie wykonane są wyłącznie z trwałych i solidnych komponentów. Należą do nich takie metale jak stal czy też aluminium. Oba te materiały zapewniają stolikom perfekcyjną stabilność oraz ponadprzeciętną wytrzymałość. Dzięki specjalistycznemu malowaniu proszkowemu nasze podstawy do stołów prezentują się nienagannie i są całkowicie odporne na powstawanie drobnych zarysowań czy też niszczący wpływ wilgoci, która mogłaby potencjalnie przyczyniać się do powstawania korozji. W zależności od stylistyki, która dominuje w Waszej restauracji, kawiarni czy też barze, w naszym sklepie z łatwością dobierzecie podstawy do stolików restauracyjnych tak, aby pasowało do całości aranżacji. Do wnętrz nowoczesnych zdecydowanie najlepiej nadają się podstawy utrzymane w kolorystyce srebrnej bądź czarnej. W takich lokalach gastronomicznych najbardziej efektownie będą prezentować się modele o dość prostym, jednobryłowym kształcie. Z kolei w miejscach utrzymanych w stylistyce klasycznej, romantycznej czy też retro, warto zdecydować się na podstawy do stołów stylizowane o designerskim kształcie. Ich ciekawe ukształtowane formy będą stanowiły dodatkową ozdobę Waszego lokalu i z pewnością przyciągną spojrzenia Waszych gości.

Podstawy do stołów dla restauracji, kawiarni, hotelu

Podstawy do stołów restauracyjnych umiejscowione centralnie są zdecydowanie najbardziej praktycznym rozwiązaniem, które z pewnością szczególnie docenią właściciele lokali o dużym ruchu. Do stolików takich łatwo szybko dosunąć krzesła, bądź odsunąć je w razie potrzeby. Łatwiej jest również utrzymać w higienicznej czystości podłogę tuż pod stolikiem. W naszej ofercie znajdują się także blaty stołowe oraz stoły HoReCa.