Stoły gastronomiczne

Stół Nardi CLIP 70
Produkt włoski
Stolik Nardi STEP
Produkt włoski
Stolik Nardi POP
Produkt włoski

Stolik Nardi POP

228 zł
Stół Nardi CUBE 80
Produkt włoski

Stolik kawowy GRENADA

126,16 zł 152 zł
Najniższa cena z 30 dni: 98,80 zł

Stolik kawowy BURGOS

136 zł 160 zł
Najniższa cena z 30 dni: 115,20 zł

Stół LIVORNO fi 70

255 zł 425 zł
Najniższa cena z 30 dni: 216,75 zł

Stół BARE, 160

1 730,10 zł 2 190 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 445,40 zł
Stół WILMO 80
Tylko online

Stół WILMO 80

404,25 zł 539 zł
Najniższa cena z 30 dni: 388,08 zł

Stół MONACO GLAMOUR

2 838 zł 3 300 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 013,00 zł

Stół ELIOT 220

2 448,21 zł 3 099 zł
Najniższa cena z 30 dni: 2 014,35 zł

Kategoria

Stoły gastronomiczne

Stół do restauracji - odpowiedni na każdą okazję

Stoły do restauracji znajdujące się w ofercie naszego sklepu to szeroka gama produktów obejmujących między innymi:

 • stoliki do restauracji przeznaczone do użytkowania wewnątrz obiektu;
 • stoły restauracyjne ogrodowe;
 • stoły dwu-, cztero-, sześcio-, ośmioosobowe;
 • stoły z blatami okrągłymi, kwadratowymi i prostokątnymi;
 • stoliki na jednej nodze, na trzech albo czterech nogach;
 • stoły z polipropylenu, drewna albo metalu;
 • stoliki białe, beżowe, antracytowe, zielone i w wielu innych kolorach.

Różnorodne kształty i wymiary proponowanych przez nas stolików powodują, że meble świetnie poradzą sobie zarówno w większym, jak i mniejszym lokalu. Duża rozpiętość kolorystyczna jednego modelu pozwala na zastosowanie we wnętrzu różnych kombinacji barw. Dzięki temu z łatwością podzielisz np. na strefy większe wnętrze.

Prezentowane przez nas stoły do restauracji występują w wiodących obecnie stylistykach wnętrzarskich, od klasycznej, poprzez skandynawską i loftową, po nowoczesną. W zależności od tego, w jakiej konwencji zamierzasz zaaranżować zarządzany przez siebie obiekt, możesz wybrać odpowiednie stoliki.

Wszystkie stoliki do restauracji, o których marzysz, znajdziesz w jednym miejscu!

W ofercie sklepu Vokato znajdziesz stoły do restauracji o różnorodnych kształtach i kolorach, a także wykonane z różnorakich materiałów. Wyprodukowane zostały one przez różne liczące się na rynku meblarskim marki, między innymi:

 • Nardi - firma z długoletnim doświadczeniem, lider sprzedaży w sektorze mebli ogrodowych; produkty tej marki w dużej mierze posiadają certyfikat CATAS świadczący o dużej odporności mebli na czynniki zewnętrzne;
 • Ezpeleta - hiszpański specjalista od mebli wypoczynkowych używanych na tarasach, w ogrodach, a także nad basenami dla obiektów hotelowych. Marka produkuje najwyższej jakości meble do przestrzeni zewnętrznych, używając najwyższej jakości materiałów;
 • Rondo - polska marka specjalizująca się w produkcji mebli do przestrzeni zewnętrznych na metalowych stelażach, ale także mebli w całości drewnianych. Używane do ich produkcji drewno robinii akacjowej pozyskiwane jest w Polsce, wyłącznie w lasach certyfikowanych znakiem FSC.

Każdy stolik do restauracji oferowany przez nasz sklep powstał w głowie kreatywnego designera, a później wyprodukowano go pod czujnym okiem fachowców w zakładzie firmy od lat funkcjonującej na rynku meblarskim. Wymienione wyżej marki to nie wszystkie, których produkty znajdziesz w naszej ofercie. Przyjrzyj się jej bliżej i odkryj ich jeszcze więcej!

Co wyróżnia idealny stolik do restauracji?

Stół do restauracji, który przetrwa intensywną eksploatację, jest meblem o przemyślanej i perfekcyjnie wykonanej konstrukcji. By spełniała ona wymogi stawiane jej przez obiekt użyteczności publicznej, powinna posiadać następujące cechy:

 • solidne materiały - drewno (dąb, buk, robinia akacjowa), metal, polipropylen wzmacniany włóknem szklanym;
 • pieczołowita konserwacja - w zależności od materiału będzie to między innymi olejowanie czy malowanie proszkowe;
 • klasyczna i funkcjonalna konstrukcja - designerski sznyt nie powinien wykluczać funkcjonalności. Nasze stoliki restauracyjne oprócz tego, że dobrze wyglądają, są praktyczne. Ich uniwersalna forma pozwala na łatwe ich ustawienie we wnętrzu, a także magazynowanie na zimę (w przypadku mebli ogrodowych).

Stoły restauracyjne, które znajdziesz w naszej ofercie, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Dzięki temu długo wyglądają jak nowe, a Ty nie musisz często ich wymieniać ani naprawiać. Pamiętaj jedynie o regularnym olejowaniu ogrodowych mebli drewnianych, które powinno odbywać się nie rzadziej niż raz w roku.

Stoły restauracyjne w ofercie Vokato: różnorodne, solidne i niezawodne

Każdy stół do restauracji, który znajduje się w naszej ofercie, dostarcza Twoim gościom wrażeń estetycznych. Jednak piękno mebla to nie wszystko. Idealny stolik w restauracji wyróżnia się także innymi:

  • funkcjonalność - projekt każdego ze stołów eliminuje przerost formy nad treścią, dzięki czemu praktyczność mebli stoi na bardzo wysokim poziomie, ale zarazem przedstawiają one walory estetyczne;
  • trwałość - wynikająca z zastosowania wspomnianych wyżej materiałów, ale także z precyzyjnego spasowania konstrukcji;
  • łatwość obsługi - to przede wszystkim łatwe utrzymanie meble w czystości, niezbędne w obiekcie takim jak restauracja.

Każdy stolik restauracyjny w ofercie Vokato ma indywidualny charakter. Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu i przekonaj się o tym sam(a)!