Stół i 8 krzeseł

Zestaw ogrodowy stół i 8 krzeseł − idealny na małe i duże przyjęcia

Zadbaj o to, żeby spędzanie czasu w ogrodzie było przyjemne. Wypielęgnuj roślinność, zasadź pachnące kwiaty, a w odpowiednim miejscu ustaw komfortową strefę wypoczynkową. Jeśli lubisz organizować przyjęcia czy spotkania „pod chmurką”, zamiast leżaków z małym stoliczkiem wybierz duży stół i 8 krzeseł ogrodowych.

Jakie zalety ma taki komplet? Zestaw składa się z idealnie dopasowanych mebli, dzięki czemu nie tracisz czasu na ich komponowanie. Nie ryzykujesz też, że zakupione elementy nie będą współgrały ze sobą kolorystycznie lub rozmiarami. Zestaw mebli ogrodowych 8-osobowy pozwoli Ci również wygodnie ugościć bliskich zaproszonych na grilla czy obiad na świeżym powietrzu.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Kategoria

Stół i 8 krzeseł

Elegancki stół i 8 krzeseł ogrodowych są na wyciągnięcie ręki

Wybieranie funkcjonalnych elementów wyposażenia wcale nie oznacza konieczności rezygnowania z estetycznych przedmiotów. Dbasz o atrakcyjny wygląd swoich wnętrz? Dzięki asortymentowi Vokato przeniesiesz design na zewnątrz − do ogrodu czy na taras. Każdy dostępny zestaw mebli ogrodowych 8+1 zaprojektowany jest zgodnie z trendami i odznacza się wysoką jakością. Komplety wpasowują się w nowoczesny styl projektowania. Będą dopełnieniem wnętrza mieszkania bez względu na to, w jakim nurcie je urządzisz.

Gotowy zestaw mebli ogrodowych 8-osobowy składa się z długiego, pojemnego, prostokątnego stołu, zrobionego z wytrzymałego aluminium. Ustawisz na nim przygotowane dania i przekąski, a każdy z gości będzie miał swobodę ruchów oraz wystarczająco dużo miejsca na postawienie swojego talerza. Zaletą stołu jest funkcja rozkładania blatu. W zależności od potrzeb możesz łatwo powiększyć lub zmniejszyć go o kilka centymetrów.

Na czym usiądziesz, wybierając tak duży zestaw ogrodowy? 8 krzeseł dopełnia każdy taki komplet mebli zewnętrznych z Vokato. To wygodne siedziska z podłokietnikami. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu oparcia zapewniają wysoki komfort siedzenia nawet podczas długiego wieczoru na zewnątrz. Stół i krzesła ogrodowe 8-osobowe tworzą spójny zestaw. Siedziska idealnie mieszczą się pod blatem. Dzięki temu możesz je dosunąć tak, że posiłek komfortowo zjedzą nie tylko dorośli, ale też i dzieci.

Te meble zewnętrzne zachwycą Cię trwałością i wyglądem

Trwałość materiału jest wyjątkowo istotna w przypadku dużych zestawów ogrodowych. W Vokato zamówisz meble klasy premium, które posłużą Ci przez wiele sezonów. Każdy zestaw ogrodowy (stół i 8 krzeseł) wykonano precyzyjnie i z wysokiej jakości materiałów. Większość kompletów zrobiona została z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na wpływ zmiennych warunków pogodowych. Dzięki temu stół i krzesła ogrodowe 8-osobowe pozostaną atrakcyjne pomimo wystawienia na ulewny deszcz czy intensywnie świecące słońce.

Meble wyróżniają się także stylem − to naprawdę elegancki zestaw ogrodowy. 8 krzeseł i stół mają klasyczny kształt, co pozwala dopasować je do niemal każdej aranżacji strefy zewnętrznej. Dowolny komplet będzie ozdobą zarówno rustykalnego, jak i skandynawskiego czy industrialnego ogrodu. Meble ogrodowe (stół i 8 krzeseł) zamówisz w ciekawej kolorystyce. Barwy są intensywne, ale w zgaszonych odcieniach, co dodaje im elegancji.

Oferowane zestawy są ustawne. Prostokątny stół łatwo wkomponujesz w dowolną przestrzeń − nawet tą węższą. Modele rozkładane powiększysz według własnych potrzeb. Odporność na wilgoć czy promienie UV oraz łatwość w czyszczeniu mebli pozwoli Ci ustawić w dowolnym miejscu swój zestaw ogrodowy. 8 krzeseł i stół możesz postawić na tarasie bądź w ogrodzie − w pełnym słońcu lub pod drzewem.

Jak ciekawie zaaranżować meble ogrodowe? Stół i 8 krzeseł w kilku zestawieniach

Wygląd mebli zewnętrznych z Vokato doskonale współgra z ogrodową zielenią, drewnianymi deskami czy elementami z betonu, co pozwala zaaranżować je na naprawdę wiele sposobów. Prezentują się atrakcyjnie nawet bez dodatków czy dekoracji. Jeśli jednak zależy Ci na stworzeniu urozmaiconej strefy zewnętrznej, skorzystaj z pomysłów na ciekawe stylizacje.

Beżowy stół ogrodowy, 8 krzeseł w tym samym kolorze i naturalne tekstylia pozwolą Ci wykreować rustykalny kącik. Ustaw go w starej lub stylizowanej szopie albo w altanie. Aby strefa relaksu wyglądała jeszcze bardziej klimatycznie, dodaj lampiony, jutowy dywan i kwiaty w drewnianych donicach.

Myślisz o wyjątkowo nowoczesnej aranżacji? Wybierz biały stół ogrodowy. 8 krzeseł wzbogać o poduszki w soczystych barwach. Strefę powiększ o kilka kolorowych foteli. Nad całością zawieś specjalny żagiel, który nieco osłoni miejsce od słońca. Pod nim rozwieś nowoczesne żarówki.

Zestawy zewnętrzne z Vokato są odporne na wodę. Swoją strefę relaksu możesz więc ustawić bezpośrednio przy basenie. Chcesz czuć się w niej niczym na wakacjach w gorących krajach? Meble umieść w altanie lub pod pergolą. Po bokach zamontuj koniecznie białe, zwiewne zasłony. W dużych donicach umieść kilka palm lub innych roślin, które mogą stać w mocno nasłonecznionym miejscu. Przy samym basenie ustaw też wygodne leżaki, na których odpoczniesz po kąpieli.