Regały do salonu

Nowoczesne regały do salonu – alternatywa dla tradycyjnych mebli

Książki, pamiątki, zdjęcia – te przedmioty oraz wiele innych sentymentalnych pamiątek wymagają odpowiedniego wyeksponowania. Schowane w zakamarkach szaf czy szuflad szybko odchodzą bowiem w niepamięć. Nierzadko kolekcja wspomnień jest tak duża, że jedna czy dwie półki ścienne to zdecydowanie za mało, aby należycie ją zaprezentować. Jeśli chcesz uchroić ważne dla siebie przedmioty przed zapomnieniem i jednocześnie zainwestować w nowoczesny mebel, najlepszym wyborem będzie stylowy regał do salonu o oryginalnej konstrukcji.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Średnica

cm cm

Kategoria

Regały do salonu

Regały do salonu wpisujące się w trendy

Lekka industrialna konstrukcja bez szafek czy szuflad to coś, co wyróżnia nowoczesne regały do salonu oferowane w sklepie internetowym Vokato. Szeroki wybór różnorodnych form pozwoli Ci łatwo dopasować mebel do wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzone: klasycznym, skandynawskim czy glamour. Półki stojące do salonu różnią się rozmiarami i materiałami, z których zostały zrobione. Ich cechą wspólną jest natomiast atrakcyjne wzornictwo i precyzja wykonania.

Chcesz w ciekawy sposób wyeksponować książki, rośliny i kilka domowych dekoracji? Wybierz metalowy regał do pokoju dziennego z asymetrycznie ustawionymi półkami. Konstrukcja sama w sobie prezentuje się ciekawie, ale dopiero dopełniona wybranymi przez Ciebie elementami zmieni się w prawdziwą ozdobę salonu. Regały do pokoju dziennego nie są zabudowane, co ułatwia dostęp do ustawionych na nich przedmiotów. Co istotne, do swojego mieszkania dobierzesz zarówno niskie meble, jak i konstrukcje mierzące ponad 1,6 metra.

Wiele uroku mają w sobie również nowoczesne regały do salonu wzbogacone o drewniane półki. Kolorystyka tych mebli opiera się na intrygującym kontraście. Wspomniane regały do salonu mają równolegle ułożone półki, a ich liczba zależy od wysokości modelu. Wcale nie musisz się decydować na duży i szeroki regał. Do pokoju dziennego wstawisz też niskie meble lub takie, w których kolejne poziomy układają się niczym schody drabiny. Te drugie świetnie wyglądają z ustawionymi na dole książkami i wyeksponowanymi na górze sentymentalnymi pamiątkami.

Nowoczesny regał do salonu wygląda interesująco i jest niezwykle praktyczny

Choć forma mebli przykuwa wzrok, chodzi przede wszystkich o to, aby regał do salonu był praktyczny. Zamów model do swojego pokoju dziennego w Vokato, a na pewno się nie zawiedziesz. Regały do salonu mają pojemne półki, na których ustawisz książki, ramki z plakatami i zdjęciami czy atrakcyjnie wyglądające kosze do przechowywania drobiazgów.

Niskie modele zastąpią Ci stolik kawowy w kąciku czytelniczym. Mały regał do salonu przeznacz na aktualnie czytane książki, a na samej górze umieść niewielką lampkę, która doświetli wertowane strony. Półki przypominające kształtem drabinę wykorzystaj do ekspozycji domowych roślin − zmieści się na nich o wiele więcej eksponatów niż na klasycznych kwietnikach.

Regał na książki w salonie często kojarzy się z ciężkim, solidnym meblem, któremu – ze względu na gabaryty – daleko do finezyjnego elementu wystroju. Zupełnie inaczej jest z modelami oferowanymi w sklepie internetowym Vokato. Nowoczesne regały do salonu są niemal stworzone na miarę stylowych, współczesnych wnętrz. Idealnie dopełniają wystrój pomieszczenia, nie sprawiając przytłaczającego wrażenia i nie ograniczając dostępnej przestrzeni. Na pierwszy rzut oka regały do pokoju dziennego mogą się nawet nie wydawać aż tak pojemne, jak są w rzeczywistości.

Zamów meble z Vokato i miej pewność co do ich niezwykłej trwałości. Niezależnie od tego, czy półki stojące do salonu wykonane zostały wyłącznie z metalu, czy też wzbogacone zostały o deski, wykonane są z wysokiej jakości materiału. Klasę mebli widać w precyzji ich wykonania. Konstrukcja regałów jest stabilna i trwała − nie ugnie się więc pod wpływem ciężaru książek czy innych przedmiotów. Regały do salonu wytwarzane są starannie, z dbałością o szczegóły.

Wstaw regały do pokoju dziennego i dopełnij nimi wystrój wnętrza

Aranżacje loftowe, minimalistyczne, a nawet te w stylu paryskim są idealnym miejscem do tego, aby wyeksponować nowoczesne regały do salonu. Z uwagi na to, że meble są proste i utrzymane w uniwersalnej kolorystyce, dopasowanie ich do ulubionego charakteru wnętrza nie powinno być problemem. Pamiętaj jednak o spójności materiałów. Tam, gdzie dominuje drewno, wstaw regały do salonu z deskami w zbliżonym do niego kolorze. W pokoju dziennym z przewagą stalowych konstrukcji powinien natomiast stanąć metalowy mebel.

Zaletą nowoczesnych regałów jest ich duża ustawność. Wybrany element wnętrza możesz postawić bezpośrednio przy ścianie lub wręcz przeciwnie – prostopadle do niej. W ten sposób zyskujesz nie tylko praktyczny mebel, ale też ruchomą ściankę działową, która nie ogranicza światła wpadającego do wnętrza. Taka alternatywa dla parawanu sprawdzi się w kawalerkach czy przestronnych, loftowych mieszkaniach bez wyraźnie zaznaczonych granic między pokojami.

Dzięki temu, że wszystkie oferowane w Vokato regały do pokoju dziennego utrzymane są w jednakowej stylistyce, możesz je swobodnie ze sobą łączyć. Do dużych konstrukcji z półkami dostaw mniejsze modele lub stwórz ciekawą, otwartą zabudowę (bez zamykanych szafek), składającą się wyłącznie z niskich mebli. Jeśli przy ścianie ustawisz małe półki i wypełnisz je książkami, będą się prezentowały naprawdę atrakcyjnie − nawet jeśli będzie ich bardzo dużo.