Meble Nardi

Piękny ogród wypełnij eleganckimi meblami

Zaproś do swojego ogrodu włoski design i ustaw w nim meble Nardi. To funkcjonalne oraz niezwykle stylowe akcesoria zewnętrzne klasy premium. Pomogą Ci stworzyć atrakcyjną i komfortową strefę relaksu na świeżym powietrzu. Meble Nardi zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą ciekawie urządzić ogród i jednocześnie szukają praktycznych rozwiązań (np. elementów łatwych do utrzymania w czystości, które nie wymagają konserwacji). Włoskie meble Nardi sprawdzą się nie tylko w otoczeniu roślinności, ale też na tarasie, balkonie i w eleganckich wnętrzach kuchni lub salonu.

Zobacz, czym jeszcze charakteryzują się produkty firmy Nardi. Meble przez nich wykonane nie tylko są łatwe w obsłudze (np. można je sztaplować), ale także są bardzo wytrzymałe. Wykonane z polipropylenu wzmacnianego włoknem szklanym, wytrzymają każdy ciężar i upadek. Gdy zdecydujesz się na markę Nardi, meble w Twoim ogrodzie będą najlepszej jakości. Ich wytrzymałość zaświadcza certyfikat CATAS,przyznawany produktom, które pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe. Z tego względu produkty firmy Nardi mogą być użytkowane w miejscach użyteczności publicznej, w których poddane zostanąintensywnej eksploatacji.

Gama produktów Nardi oferowanych przez nasz sklep zawiera zestawy wypoczynkowe, krzesła, stoły, leżaki, a także fotele ogrodowe, ławki oraz akcesoria. Rozejrzyj się i wybierz dla siebie mebel Nardi, który Ci odpowiada!

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Materiał siedziska

Materiał nóg

Pikowanie

Długość

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Wysokość siedziska

cm cm

Średnica

cm cm