Fotele ogrodowe Nardi

Fotele do ogrodu marki Nardi od lat cieszą się zaufaniem naszych Klientów. Doceniają je oni za doskonały design, ale także trwałe materiały oraz szeroką gamę kolorystyczną. Wysokie zainteresowanie tą grupą produktów wynika także z szerokiej oferty: wśród oferowanych przez nas foteli marki Nardi znajdziesz zarówno te na nogach, jak i na płozach. Dostępne są również modele z podłokietnikami i zagłówkami. Urządzając swój ogródek gastronomiczny, z pewnością znajdziesz zatem meble, które Twoi goście docenią za komfort użytkowania i świetny wygląd.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Materiał nóg

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Wysokość siedziska

cm cm

Średnica

cm cm
Stolik Nardi STEP
Produkt włoski
Fotel Nardi DARSENA
Produkt włoski

Kategoria

Fotele ogrodowe Nardi

Fotele ogrodowe Nardi: wzór solidności i dobrego designu

Każdy fotel Nardi, który znajduje się w naszej ofercie, przykuwa wzrok niebanalnym wyglądem i solidnością wykonania. Fotele ogrodowe Nardi wyprodukowane są z trwałego i wodoodpornego polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym, dzięki czemu przetrwają intensywną eksploatację w budynku użyteczności publicznej, jakim jest Twoja restauracja lub kawiarnia.

Tworzywo sztuczne, z którego wykonane są fotele Nardi, jest odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu meble zachowują swój głęboki kolor nawet po wielu sezonach. Meble zachowują swoją strukturę bez względu na zmiany temperatury, toteż będzie Ci służył wiele lat, zachwycając świeżym wyglądem.

Zagwarantuj gościowi komfort, ustawiając przy stole fotel ogrodowy Nardi

Wybierając fotel Nardi, decydujesz się nie tylko na wytrzymałość i walory estetyczne, ale także na praktyczność i wygodę.

Każdy fotel ogrodowy Nardi posiada bowiem gładką strukturę oraz ażurowy wzór, dzięki czemu nie zbiera wody opadowej. Powoduje to, że nawet tuż po ulewie meble jest ponownie gotowy do użytku, ponieważ w przypadku większych opadów wystarczy go jedynie szybko przetrzeć ściereczką.

Dla komfortu Twoich gości oferujemy fotele ogrodowe Nardi z podłokietnikami, płozami bądź zagłówkami. Meble dostępne są w różnych kolorach i dostępne są do nich poduchy także w różnorakich odcieniach.