Krzesła do baru

Wybierając krzesła do baru, zapewne poszukujesz takich, które pozwolą Twoim gościom na komfortowe spożycie posiłku czy napicie się, ale także takich, które doskonale znoszą kontakt z jedzeniem i płynami. Krzesła używane w barze powinny być łatwe w obsłudze zarówno dla klienta, jak i załogi lokalu. Wybierz takie, które łatwo jest czyścić, przenosić i sztaplować.

Krzesło Nardi BORA
Produkt włoski

Krzesło CAPRI

208,68 zł 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł
Krzesło Nardi NET
Produkt włoski

Krzesło GOZO

208,68 zł 282 zł
Najniższa cena z 30 dni: 177,66 zł
Krzesło Nardi BIT
Produkt włoski

Kategoria

Krzesła do baru

Krzesło do baru - od niego wszystko się zaczyna!

Trudno wyobrazić sobie bar z przekąskami bez stołu i krzesła. Zajmując wygodne i solidne krzesło do baru można w spokoju spożyć posiłek i przeznaczyć na tę czynność tak wiele czasu, na ile ma się ochotę. Jedzenie, któremu towarzyszy poczucie komfortu, smakuje lepiej.

Oferujemy Państwu różnorodne krzesła do baru. Jedne z nich przeznaczone są do użytkowania wewnątrz obiektu, natomiast inne - w jego części plenerowej. Posiadamy w ofercie meble zarówno tapicerowane, jak i bez tapicerki.

W naszym sklepie znajdą Państwo także krzesło do baru drewniane albo z polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym. Materiały, z których wykonano te meble, zapewniają im wytrzymałość nawet w przypadku intensywnej eksploatacji, a także gwarantują odporność na czynniki zewnętrzne, w tym atmosferyczne.

Oferowane przez nas krzesła do baru posiadają certyfikat CATAS, przyznawany meblom nadającym się do użytkowania w obiektach użyteczności publicznej. Otrzymują go one po pomyślnym przejściu serii rygorystycznych testów wytrzymałościowych.