Parasole gastronomiczne

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Długość

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Średnica

cm cm

Kategoria

Parasole gastronomiczne

Zobacz, jakie parasole dla gastronomii możemy Ci zaoferować!

W naszym sklepie znajdziesz parasole do gastronomii o różnych rozmiarach, a także kształtach czaszy. W zależności od tego, jak duży stół zamierzasz osłonić, możesz zdecydować się na parasol o średnicy czaszy 1,7 m, 1,8 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, 4,2 m, a nawet 5 m!

Parasole gastronomiczne posiadają nie tylko różne średnice, ale także różnorodne kształty czasz. I tak dostępne są między innymi:

  • parasole z czaszą czworokatną;
  • parasole z czaszą sześciokątną;
  • parasole z czaszą oścmiokątną.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej poszczególnych modeli masz możliwość urządzić taras przed Twoją restauracją, z łatwością dopasowując odcień parasoli nie tylko do barwy krzeseł, ale także aranżacji panującej we wnętrzu lokalu.

Możesz zatem wybierać spośród parasoli o czaszy beżowej, zielonej, szarej czy beżowej. Dostępne są także czasze wielokolorowe - w różnych odcieniach niebieskiego czy różu, a także w regularne, kontrastowe paski. Intensywność koloru pozostanie taka sama pomimo długotrwałej ekspozycji na słońce - dzieje się tak wskutek silnego osadzenia koloru w nitce tkaniny.

Ponadto materiały czaszy parasoli zatrzymują ponad 90% promieni UV, zatem skutecznie poprawiają nie tylko komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo Twoich gości.

Parasole gastronomiczne - niezbędne, by cieszyć się słoneczną pogodą

Parasole gastronomiczne dostępne w ofercie sklepu Vokato są obowiązkowym wyposażeniem każdego ogródka i tarasu restauracyjnego. Chronią Twoich klientów nie tylko przed słońcem, ale także przed opadami deszczu.

Jak każdy parasol, tak i te parasole dla gastronomii dostępne w naszej ofercie, są bowiem wodoodpoorne. Ich czasze wykonane są z materiałów syntetycznych, poliestru i olefinu.

Odporne na warunki atmosferyczne są także nogi parasoli - montowane centralnie lub z boku - które wykonano ze stali lub aluminium malowanych farbą proszkową w celu ochrony przed korozją.

Oferujemy nie tylko same parasole gastronomiczne, ale także dopasowane do nich podstawy, dzięki którym mebel zawsze będzie stać prosto i stabilnie, bez względu na porywy wiatru. Wykonane są one z metalu malowanego proszkowo, a także wzmocnionego polipropylenu.

Parasole są łatwe w montażu i przenoszeniu; niektóre modele można szybko rozłożyć i przenieść w dołączonym do nich pokrowcu. Jeśli Twój obiekt znajduje się np. w pobliżu plaży, z łatwością możesz powbijać takie parasole w piasku, nad leżakami.