Blaty gastronomiczne

Blat jest tą częścią stołu, która doświadcza regularnej, intensywnej eksploatacji. Z tego względu powinien cechować się bardzo wysoką trwałością. Dlatego poszukuj blatów sporządzonych ze sprawdzonych, mocnych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, a także niewrażliwych na substancje postarzające. Niech żadna z kropli tłuszczu czy wina nie doprowadzi do tego, że stoły w Twoim lokalu będą wyglądały na zużyte!

Filtry

Producenci

Cena

Kategoria

Blaty gastronomiczne

Jak bardzo ważne jest, z czego wykonane są blaty restauracyjne?

Blaty gastronomiczne, które oferuje sklep Vokato, wykonane są z materiałów przystosowanych do wymogów obiektu użyteczności publicznej, jakim jest Twoja restauracja czy kawiarnia.

Dostępne w naszym asortymencie blaty restauracyjne wyprodukowano z niezwykle trwałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne płyty z klejonego dębu. Klejenie płyty z pasków powoduje, że trafiają do niej tylko wyselekcjonowane, najtwardsze fragmenty deski dębowej. Dzięki temu surowiec, z którego zbudowane są blaty gastronomiczne, nie jest podatny na wypaczenia i będzie służyć Ci przez wiele lat.

Kolejnym materiałem, z którego wykonano prezentowane przez nas blaty restauracyjne, jest płyta werzalitowa. W jej składzie znajdują się drobne elementy drewniane połączone z żywicą syntetyczną i różnorakimi dodatkami.

Dzięki temu blaty restauracyjne wykonane z werzalitu charakteryzuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne takie jak wilgoć, wysokie temperatur, kwasy i tłuszcze. Powierzchnia takiej płyty jest bardzo gładka i łatwa w utrzymaniu w czystości.

Oferowane przez nas blaty restauracyjne występują w 2 wymiarach: 70 na 70 cm oraz 80 na 80 cm, a więc idealnie pasują do tego, by użyć ich jako blaty stolików. Możesz wybierać spośród blatów w kolorach białym, beżowym, szarym, a nawet niebieskim. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz blat, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!