Krzesła gastronomiczne

-32%
Krzesło CAPRI
  LETNIA WYPRZEDAŻ
 • -32%

Krzesło CAPRI

191,76 zł 282 zł
-15%
Krzesło Nardi COSTA
  Produkt włoski LETNIA WYPRZEDAŻ
 • -15%

Krzesło Nardi COSTA

253,30 zł 298 zł
-15%
Krzesło Nardi NET
  LETNIA WYPRZEDAŻ Produkt włoski
 • -15%

Krzesło Nardi NET

329,80 zł 388 zł
-15%
Krzesło Nardi BORA
  LETNIA WYPRZEDAŻ Produkt włoski
 • -15%

Krzesło Nardi BORA

253,30 zł 298 zł

Kategoria

Krzesła gastronomiczne

Krzesła do lokalu gastronomicznego: meble do zadań specjalnych

Każde krzesło gastronomiczne wyróżnia się tym, że świetnie sprawdzi się w niezwykle wymagających warunkach, jakie panują w restauracji czy barze.

Meble te powinna cechować jednak nie tylko wysoka trwałość. W lokalach gastronomicznych szczególnie cenione są także komfort, jaki krzesła dają użytkownikom. Nie mniej ważne są także walory estetyczne, jakimi cechują się takie meble.

Krzesła gastronomiczne, które możemy Ci zaoferować, to bogaty zbiór mebli dzielący się na poszczególne podgrupy:

 • krzesła przeznaczone do użytkowania wewnątrz budynku i krzesła ogrodowe;
 • krzesła z podłokietnikami i bez;
 • krzesła tapicerowane i bez tapicerki;
 • krzesła designerskie i krzesła klasyczne;
 • krzesła w zestawach i krzesła do kupienia pojedynczo.

Czym cechuje się odpowiednie krzesło gastronomiczne?

Krzesła do lokalu gastronomicznego powinny spełniać wyśrubowane wymagania dotyczące trwałości oraz łatwości pielęgnacji. Te znajdujące się w naszej ofercie właśnie takie są.

Zarówno krzesła tapicerowane, jak i nietapicerowane są łatwe w utrzymaniu w czystości - posiadamy w swojej ofercie np. gotowe zestawy krzeseł Mati tapicerowanych ekoskórą, które świetnie sprawdzą się w obiekcie gastronomicznym. Mają klasyczną formę, wysokie i lekko odchylane oparcie, a ich tapicerka wykonana jest z ekoskóry, materiału, który nie wchłania płynów i zapachów.

W kontekście pielęgnacji warto także wspomnieć, że niektóre krzesła do gastronomii znajdujące się w gamie oferowanych przez nas produktów mają siedziska wykonane z polipropylenu - jest to znakomite rozwiązanie nie tylko na dworze, ale także wewnątrz lokalu.

Krzesła dla gastronomii, które możesz kupić w naszym sklepie, charakteryzują się także tym, że znoszą nawet ponadnormatywne ciężary. Zawdzięczają to wzmocnieniu polipropylenowych siedzisk włóknem szklanym, które znacznie zwiększa ich wytrzymałość i nośność.

Oferowane przez nas krzesła dla gastronomii posiadają certyfikat CATAS, świadczący o tym, że są one dobrze przystosowane do eksploatacji w obiekcie użyteczności publicznej.