Blaty do stołów, blaty stołowe

Blaty stołowe - restauracyjne i gastronomiczne

Blaty stołowe gastronomiczne dają szereg możliwości niebanalnego zaaranżowania każdego lokalu typu restauracja, bar czy też kawiarnia. Mogą one być bezproblemowo zestawiane z pojedynczymi, centralnie usytuowanymi nogami, a dzięki optymalnym rozmiarom bez problemu pomieszczą nawet do czterech osób. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej klasy blaty stołowe restauracyjne wykonane z werzalitu oraz laminowane blaty do stołów pokryte wytrzymałym laminatem HPL. Tym, co wyróżnia nasze blaty gastronomiczne, jest poza najwyższą jakością także ich konkurencyjna cena.

Filtry

Producenci

Cena

Kategoria

Blaty do stołów, blaty stołowe

Blaty do stołów - szeroki wybór, blaty stołowe: z werzalitu, laminowane, HPL...

W naszym asortymencie występują blaty do stołów w wielu wariantach kolorystycznych. W czołówce najczęściej wybieranych wariantów plasują się blaty imitujące naturalne drewno, z takimi detalami jak nieregularne sęki czy też inne różnice w wybarwieniu. Nasz sklep oferuje blaty imitujące drewno zarówno w kolorystyce bardzo jasnej - są to przykładowo klon czy też bambus - jak i ciemnej - na uwagę zasługują przede wszystkim takie warianty jak ciemny dąb bądź orzech. Dużą popularnością cieszą się również marmurkowe blaty do stołów oraz blaty w jednolitych kolorach, takich jak energetyczny pomarańcz czy też głęboki turkus. Do barów szybkiej obsługi szczególnie polecane są blaty gastronomiczne z grafikami reklamowymi znanych i lubianych napojów gazowanych, natomiast w kawiarniach warto postawić na efektowne blaty zdobione motywami ziaren kawy. Polecamy także nowoczesne podstawy do stołów.

Blaty do stołów dla restauracji, hoteli, kawiarni

Blaty restauracyjne dostępne w naszym sklepie obejmują zbierające bardzo pochlebne recenzje modele z werzalitu. Materiał ten wykazuje się najwyższym poziomem odporności na wilgoć, wszelkie detergenty czyszczące, kwasy czy też drobne zarysowania. Poza tym w naszej ofercie znajdują się laminowane blaty do stołów, które są wyjątkowo łatwe do utrzymania w perfekcyjnej, higienicznej czystości. Wszystkie blaty stołowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, mogą być zestawiane z centralnie umiejscowionymi nogami wykonanymi z wysoce wytrzymałej stali. Dzięki wielu dostępnym wariantom kolorystycznym nogi te można idealne dopasować zarówno do kolorystyki blatu, jak i całego lokalu. W naszej ofercie znajdują się także krzesła barowe do restauracji, kawiarni czy hotelu oraz nowoczesne meble HoReCa.