Fotele plastikowe

Lekkie, wygodne i trwałe plastikowe fotele ogrodowe

Lista siedzisk, które mogą stanąć w Twoim ogrodzie, jest dosyć długa. Do wyboru masz przede wszystkim idealne do opalania leżaki czy praktyczne, składane krzesła. Jeśli jednak zależy Ci na wygodzie w trakcie odpoczynku wśród zieleni, a jednocześnie szukasz mebla, który po dostawieniu do stołu zapewni komfort podczas jedzenia, najlepszym wyborem będzie plastikowy fotel. Siedzisko jest wygodniejsze niż klasyczne krzesło ogrodowe i o wiele bardziej ustawnie niż leżak czy zewnętrzna sofa. Wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Fotel z tworzywa sprawdzi się też na tarasie czy balkonie.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Kategoria

Fotele plastikowe

Fotele plastikowe z Vokato staną się ozdobą Twojego ogrodu

Jeszcze parę lat temu siedziska wykonane z tworzywa sztucznego owiane były złą sławą. Dziś wiele się zmieniło i nowoczesne fotele plastikowe ogrodowe to atrakcyjne meble, za pomocą których stworzysz elegancki kącik na zewnątrz. Trwałe i stylowe modele znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego Vokato. Do wyboru masz zarówno designerskie fotele w całości wykonane z tworzywa, jak również siedziska zrobione z połączenia plastiku i metalu.

Znaczną część asortymentu Vokato stanowią klasyczne fotele ogrodowe plastikowe. To modele kształtem przypominające tradycyjne siedziska stawiane we wnętrzach. Rozsiądź się w nich z książką w ręce lub słuchawkami na uszach, a nawet nie poczujesz upływu czasu. Do wyboru masz fotel plastikowy ogrodowy z wysokim lub niskim oparciem. Aby było Ci jeszcze wygodniej, w siedziskach tych na stałe zamontowano podłokietniki. Ciekawą propozycją są meble, które dzięki dodatkowym płozom szybko zmienisz w fotele plastikowe bujane. To modele wręcz idealne do relaksu na tarasie czy ganku w ciepły, letni wieczór.

Na wyróżnienie zasługują też składane fotele ogrodowe plastikowe. Siedziska te mogą mieć tradycyjne oparcie lub nowoczesny zagłówek. Wyglądają modnie, lekko, a dodatkowo są łatwe w przechowywaniu poza sezonem. Niepodważalnym atutem takich modeli jest możliwość regulacji odchylenia oparcia, dzięki czemu zastępują leżaki. Będą wręcz nieocenione, jeśli lubisz drzemać w ogrodzie. Fotele te sprawdzają się także jako krzesła plastikowe na balkon. Za ich pomocą urządzisz wyjątkowo funkcjonalny kącik na zewnątrz mieszkania, nawet jeśli jego powierzchnia jest niewielka.

Fotel z tworzywa – oto jego zalety!

W plastikowym fotelu siedzi się naprawdę wygodne. Wysoki komfort podczas odpoczynku zapewnia ergonomia tych mebli, którą wzięto pod uwagę podczas projektowania każdego z siedzisk w tej kategorii. Zaletę tę najbardziej odczuje Twój kręgosłup po długim relaksie na świeżym powietrzu. Komfort siedzenia w fotelu z tworzywa podnoszą też miękkie poduchy, w które wyposażone są wybrane siedziska, oraz dobrze wyprofilowane oparcie.

Plastikowy fotel umieszczony w strefie wypoczynku prezentuje się bardzo stylowo. Klasyczny kształt krzeseł pozwala stworzyć ponadczasową aranżację. Dzięki temu, że siedziska łatwo utrzymasz w czystości, ogrodowa strefa relaksu stale wygląda atrakcyjnie i to przez wiele sezonów. Stonowana, naturalna kolorystyka foteli ułatwia wkomponowanie ich w otoczenie − soczystą zieleń trawy czy barwne kwiaty. Meble dostępne w Vokato ułatwią Ci stworzenie nowoczesnego, ale przytulnego kącika, bez względu na dostępny metraż.

Każdy plastikowy fotel ogrodowy, który znajdziesz w ofercie Vokato, wykonano precyzyjnie z trwałych materiałów, dzięki czemu mebel posłuży Ci latami. Takie siedzisko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz utrzymuje duży ciężar. Oferowane fotele do ogrodu są też lekkie i odznaczają się wyjątkową trwałością na zmienne warunki pogodowe. Nie niszczą się pod wpływem wody, wilgoci czy dużych różnic temperatur. Nawet po długiej ekspozycji na słońce fotele nie tracą koloru. Dużą zaletą siedzisk z tworzywa jest prosta konserwacja. W przeciwieństwie do drewnianych krzeseł nie musisz ich impregnować. Przygotowanie mebli przed kolejnym sezonem ogranicza się wyłącznie do precyzyjnego mycia.

Wybierasz fotel ogrodowy plastikowy? Kieruj się swoimi potrzebami!

Ogrody, podobnie jak wnętrza, mogą być aranżowane w różnych stylach. Znajdujące się w nich strefy wypoczynku to jednak najczęściej nowocześnie zaprojektowane kąciki sprzyjające odpoczynkowi. Idealnie sprawdzą się w nich fotele wykonane z tworzywa sztucznego. W przeciwieństwie do leżaków czy sofy zewnętrznej są o wiele łatwiejsze w aranżacji. Nie potrzebujesz aż tak dużo miejsca, aby ustawić je wśród zieleni lub na tarasie. Możesz wykorzystać tylko jeden plastikowy fotel ogrodowy, aby stworzyć sobie indywidualny kącik do odpoczynku, lub zestawić ze sobą kilka siedzisk, z których w jednym czasie skorzysta cała rodzina. Chcesz zachować spójność? Dopilnuj, aby siedziska i pozostałe meble ogrodowe wykonane były z tego samego materiału.

Przed zakupami dobrze określ swoje potrzeby. Jeśli praktycznie cały dzień spędzasz na zewnątrz, zamów sobie fotel ogrodowy plastikowy z poduszkami. Model z odchylanym oparciem zastąpi Ci leżak na niewielkim balkonie. Będzie też nieoceniony podczas odpoczynku z książką. Fotele plastikowe bujane pozwolą Ci się wyciszyć i ochłonąć po intensywnym dniu. Będą także gratką dla najmłodszych.