Stoły zewnętrzne Ezpeleta

Stylowy stół w ogrodzie to podstawa

W ciepłe dni balkon, taras i ogród to doskonali zastępcy salonu. W końcu relaks na świeżym powietrzu jest znacznie przyjemniejszy niż wśród nagrzanych czterech ścian. Podstawowe meble zewnętrzne pozwolą Ci stworzyć wygodną strefę odpoczynku „pod chmurką”. Absolutną podstawę wyposażenia stanowi stół, przy którym zjesz posiłek z bliskimi czy poczytasz swoją ulubioną książkę. Blat niejeden raz stanie się też areną dla gier planszowych czy karcianych. Zależy Ci na eleganckim modelu? Ustaw w swoim ogrodzie, na balkonie lub tarasie stół zewnętrzny Ezpeleta.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Materiał nóg

Długość

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Głębokość

cm cm

Średnica

cm cm

Kategoria

Stoły zewnętrzne Ezpeleta

Dostrzeż piękno hiszpańskich mebli

Stylowo urządziłeś wnętrze swojego domu? Nie zapomnij zaprosić designu również do ogrodu! Pomogą Ci w tym stoły Ezpeleta, które wyróżniają się jakością i wyglądem − są trwałe oraz niezwykle eleganckie. W ofercie Vokato znajdziesz wiele propozycji od hiszpańskiej marki. Meble sprawdzą się nie tylko na dużej przestrzeni, ale również − a może przede wszystkim − w małym ogrodzie.

Do swojej przydomowej oazy zieleni możesz wybrać tradycyjny, kwadratowy stół, przy którym zmieszczą się cztery osoby, lub nieco mniejsze modele z okrągłym blatem. Każdy mebel jest ustawny i lekki, co pozwala łatwo zmienić jego miejsce. Stoły Ezpeleta mają uniwersalny wygląd, dlatego możesz je wykorzystać także we wnętrzach. Świetnie będą się prezentować w kuchni czy salonie.

Stoły Ezpeleta są trwałe, praktyczne i eleganckie

Atutem hiszpańskich stołów jest ich jakość. Blaty wykonane zostały z płyty HPL, a nogi z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Taka kombinacja tworzyw sprawia, że stoły ogrodowe Ezpeleta pozostają atrakcyjne i nieuszkodzone pomimo częstych ulew, intensywnie świecącego słońca czy wahań temperatury. Meble są także łatwe do utrzymania w czystości − nie musisz ich impregnować.

Dzięki stołom Ezpeleta urządzenie praktycznej i stylowej przestrzeni zewnętrznej jest bardzo łatwe. Blaty mają prosty, ponadczasowy kształt. Stoją stabilnie nawet na miękkim podłożu. Mnogość kolorów pozwala dopasować stoły zewnętrzne Ezpeleta do pozostałych mebli ogrodowych.

Stół jakiego potrzebujesz!

Stoły hiszpańskiej marki mają eleganckie blaty, które imitują marmur czy deski. Sprawdzą się więc na drewnianym tarasie, ustawione w trawie, a także jako element minimalistycznej aranżacji strefy wypoczynkowej.

Jak wybrać odpowiedni stół? Przede wszystkim zwróć uwagę na jego wymiary. Każdy, kto siedzi przy blacie, powinien mieć ok. 60 cm przestrzeni przy stole oraz możliwość swobodnego odsunięcia krzesła. Mebel nie może więc stać bezpośrednio przy ścianie. Jeśli ustawiasz wyposażenie na tarasie lub balkonie, postaraj się, aby kolorem i stylem pasowało do mebli ustawionych we wnętrzu.