Leżaki zewnętrzne Ezpeleta

Na leżaku będzie Ci najwygodniej

Piękny ogród to ozdoba domu, ale też idealne miejsce do wypoczynku. Zieleń odpręża, a kontakt z naturą pozwala się wyciszyć. Strefa relaksu złożona wyłącznie z foteli oczywiście pozwoli Ci na chwilę odetchnąć w pięknym otoczeniu roślin, jednak jeśli chcesz w pełni się zrelaksować, ustaw w ogrodzie leżak Ezpeleta. Chociaż jest on większy niż klasyczne, proste krzesło, warto znaleźć na niego przestrzeń – szybko docenisz wygodę i funkcjonalność tego mebla. Nie musi stać wyłącznie na trawie. Świetnie spełni swoją funkcję również na tarasie czy balkonie.

Filtry

Producenci

Cena

Kolor

Długość

Szerokość

cm cm

Wysokość

cm cm

Kategoria

Leżaki zewnętrzne Ezpeleta

Leżaki Ezpeleta praktyczną ozdobą Twojego ogrodu

Lubisz zażywać kąpieli słonecznych na leżąco? A może relaksujesz się, czytając w cieniu w półsiedzącej pozycji? Nie musisz się teraz określać – leżaki ogrodowe Ezpeleta pozwolą Ci odpoczywać tak, jak masz na to ochotę w danym momencie. Oparcie siedziska możesz ustawić w jednej z pięciu pozycji, co pozwala dopasować mebel do osobistych preferencji. Usiądziesz lub położysz się naprawdę wygodnie!

Leżaki Ezpeleta to praktyczne i eleganckie meble zewnętrzne. Ich konstrukcja wykonana jest z trwałego, lakierowanego aluminium, które jest odporne na negatywny wpływ czynników atmosferycznych. Nogi leżaka powstały z kolei z polipropylenu. Dzięki temu, że wzmocniono je włóknem szklanym, nie ugną się, ani nie złamią nawet pod dużym ciężarem.

Leżaki Ezpeleta − inwestycja na lata

Meble ogrodowe narażone są na szybsze zużycie ze względu na deszcz, śnieg czy oddziaływanie promieniowania UV. Żaden z wymienionych czynników nie zaszkodzi elementom wyposażenia stworzonym przez tę hiszpańską markę. Leżaki zewnętrzne Ezpeleta wykonane są wyłącznie z trwałych materiałów. Nawet tkanina, którą wypełniono konstrukcję, ma wyjątkowe właściwości, sprawiające, że nie pruje się ona i nie przeciera. Taki leżak to zdecydowanie mebel na długie lata.

Siedziska od marki Ezpeleta są nie tylko trwałe, wygodne i solidnie wykonane, ale także praktyczne. Łatwo utrzymasz je w czystości, mimo że nie musisz ich regularnie konserwować. Mogą stać zarówno w cieniu, jak i pełnym słońcu. Nogi leżaków wzbogacono o antypoślizgowe nakładki – śmiało więc ustaw je tuż przy basenie. Dzięki kółkom ukrytym w tylnych nogach siedziska łatwo zmienisz miejsce, w którym stoją.

Na co zwrócić uwagę, wybierając leżak ogrodowy?

Nowoczesna forma leżaka Ezpeleta oraz jego uniwersalna kolorystyka ułatwiają dopasowanie mebla do każdej aranżacji strefy wypoczynkowej czy stylistyki ogrodu. Przed wyborem konkretnego modelu zwróć uwagę przede wszystkim na aspekt związany ze swoim komfortem. Koniecznie sprawdź, czy odpowiadają Ci stopnie odchylenia oparcia i czy Twoje nogi mieszczą się w całości na siedzisku. W końcu chodzi o to, aby wygodnie wyciągnąć je na leżaku, a nie podkulać czy szukać dla nich miejsca poza meblem. Twój komfort to dla nas sprawa nadrzędna!