Specyfikacja produktu

Stół rozkładany DOCCA, 170/250

Szczegółowe informacje

  • Wysokość
    74
  • Długość
    170
  • Szerokość
    90

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Stół prostokątny rozkładany – potrzebuje go każdy dobry gospodarz!

Wyprawiając przyjęcia, czujesz się jak ryba w wodzie? W takim razie w Twoim domu nie może zabraknąć dużego stołu, który bez problemu pomieści wszystkich gości. Model DOCCA ma długość 170 cm, jednak po rozłożeniu zyskuje on dodatkowo aż 80 cm. Ten funkcjonalny stół prostokątny rozkładany stanowi połączenie dwóch solidnych i eleganckich materiałów – jego nogi wykonano z czarnego metalu, natomiast blat to matowy dziki dąb z melaminy.

Stół DOCCA – jakość ponad wszystko!

To właśnie przy stole tworzą się cudowne wspomnienia i odbywają się głębokie rozmowy. Niech ich nieodłącznym elementem będzie kultowy model DOCCA. Za co pokochasz stół czarny prostokątny? Rozkładany mebel klasy premium ma prostą, ponadczasową formę. Został wykonany wyłącznie z najlepszych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz się nim cieszyć przez długie lata. Stół doskonale wkomponuje się w każdą aranżację, a dobranie do niego pasujących krzeseł będzie prostsze, niż myślisz!

Stół rozkładany DOCCA

W Vokato wiemy, że znaczącą rolę w każdym domu odgrywa stół. To przy nim jada się rodzinne posiłki czy spotyka ze znajomymi. Idealnym rozwiązaniem jest solidny stół rozkładany DOCCA, który wpasuje się w każdą aranżacje.

Blat stołu - matowy dziki dąb z melaminy

Nogi stołu - czarne metalowe

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół rozkładany DOCCA, 170/250 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.