Specyfikacja produktu

Parasol ogrodowy IBIZA QUATTRO 3,5m

Szczegółowe informacje

  • Wysokość
    316,5
  • Średnica
    350
  • Waga produktu
    29

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Parasol ogrodowy Ibiza Quattro – ochrona przed słońcem i deszczem

Uwielbiasz biesiadować w ogrodzie? A co jeśli zaskoczy Cię niespodziewany deszcz lub promienie słoneczne będą zbyt uciążliwe? W tym przypadku nieoceniony jest parasol ogrodowy z wysięgnikiem Ibiza Quattro.

Parasol posiada kwadratową czaszę, która sprawdzi się na ograniczonej powierzchni – na tarasie i przy elewacji. Geometryczny kształt kwadratu dopasuje się w każde miejsce. Dodatkowym atutem Ibizy jest ergonomia — w celu otwarcia czaszy nie trzeba przenosić mebli spod parasola. Jest to dość duże ułatwienie, zwłaszcza gdy dysponujesz obszernym kompletem ogrodowym.

Parasol ogrodowy 3,5 m szerokości – dlaczego warto go mieć?

Ibiza Quattro posiada intuicyjny i łatwy system otwierania czaszy. Parasol ogrodowy Ibiza Quattro wyposażony został w boczną nogę, która nie jest przeszkodą w trakcie ustawiania mebli ogrodowych.  

Poszycie parasola zostało wykonane z trwałej tkaniny poliestrowej odpornej na działanie wysokiej temperatury. Podstawę tego modelu tworzy noga stalowa zabezpieczona przed korozją, która stabilnie stoi na podłożu dzięki zastosowaniu czterech obciążników betonowych. 

Masz dużą rodzinę lub grupę znajomych? Bez problemu pod parasolem ulokujesz wszystkich swoich bliskich, którzy zachowają swobodę poruszania się. Parasol Ibiza ma elegancki, ponadczasowy design. Doskonale sprawdzi się w ogrodzie o wystroju klasycznym, jak i nowoczesnym.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

5/5
star
star
star
star
star
5
1 opinia
star 5
1
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Parasol ogrodowy IBIZA QUATTRO 3,5m i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.