Specyfikacja produktu

Stół VALOR 120x75 fornir dębowy

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  75
 • Szerokość
  120
 • Głębokość
  220
 • Waga produktu
  38.8
 • Materiał nóg
  Drewno
 • ean13
  5713941301116

Opis

Stół Valor w kolorze bielonego dębu: jasny punkt Twojej jadalni!

Valor w okleinie z bielonego dębu to stół z okrągłym blatem, przy którym aż 4 osoby znajdą wygodne miejsce do siedzenia i komfortowego spożywania posiłków. Jego klasyczna forma i stonowana barwa powodują, że każde pomieszczenie, do którego wstawisz mebel, nabierze szczególnego uroku.

Zawdzięcza to okleinie z bielonego dębu na blacie, która nadaje mu szlachetny wygląd, a także skutecznie zabezpiecza go przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennej eksploatacji. Nogi meble wykonane są z litego drewna dębowego, również pokrytego warstwą białego oleju. Dzięki temu mebel przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie.

Valor - stół w okleinie z bielonego dębu, przy którym przyjemnie będzie siedzieć!

Okrągły stół Valor w okleinie z bielonego dębu stanowi subtelne, lecz trwałe uzupełnienie aranżacji nie tylko jadalni, ale również kuchni czy pokoju dziennego, okazując się niezbędny wszędzie tam, gdzie pragniesz z rodziną w spokoju spożyć posiłek.

Mebel doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylistykach takich jak skandynawska, scandi boho, japandi, holenderska czy ekologiczna. Wprowadź do domu dobry design oraz jakościowe materiały, ustawiając we wnętrzu stół Valor!

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół VALOR 120x75 fornir dębowy i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.