Specyfikacja produktu

Modułowy system ścian działowych Sipario 3

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  210
 • Szerokość
  70
 • Głębokość
  35
 • Materiał dominujący
  Polipropylen

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Szara ścianka modułowa Sipario 3: prywatność to podstawa!

Sipario 3 to modułowa ścianka w odcieniu szarym, którą możesz konfigurować wedle uznania, aby stworzyć spokojny kącik w ogrodzie. Ażurowa konstrukcja połączona z donicą samonawadniającą tworzy moduł, który dzieli przestrzeń na dwie strefy oraz zapewnia kameralny kącik do posiłków na świeżym powietrzu.

Trzy części we wzór kratyłączone bez użycia śrub, wykonane z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego, stanowią stabilne wsparcie dla pnącz i innych roślin, osłaniając Cię skutecznie przed wzrokiem ciekawskich osób. Części możesz łączyć maksymalnie trzy w pionie. Aby zapewnić im stabilność, obciąż je balastem o masie przynajmniej 30 kg.

Stwórz przytulną strefę relaksu ze ścianką Sipario 3 w odcieniu szarym

Szara ścianka modułowa Sipario 3 jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników ekologii, gdyż wykonana jest z regenerowanego polipropylenu z recyklingu. Dlatego poszczególne elementy wyglądają wyjątkowo, ponieważ nieznacznie różnią się kolorystycznie.

Ścianki możesz montować prostopadle, równolegle i skośnie, co pozwala na elastyczne aranżacje, zgodne z Twoimi preferencjami. Modułowa ścianka Sipario 3 umożliwia Ci stworzenie spokojnej strefy relaksu, gdzie poczujesz się szczególnie komfortowo.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Modułowy system ścian działowych Sipario 3 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.