Specyfikacja produktu

Modułowy system ścian działowych Sipario 3

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  210
 • Szerokość
  70
 • Głębokość
  35
 • Materiał dominujący
  Polipropylen

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Zielona ścianka modułowa Sipario 3: harmonia i przytulność w Twoim ogrodzie

Sipario 3 to modułowa ścianka, w kolorze zielonym, która pozwoli Ci stworzyć oazę spokoju w Twoim ogrodzie. Dzięki jej wszechstronnej konstrukcji możesz dowolnie kształtować przestrzeń, aby stworzyć kameralne miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Trzy elementy w formie kraty, łączone bez użycia śrub, wykonane z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego, stanowią solidne wsparcie dla roślin posadzonych w donicy samonawadniającej, które osłonią Cię przed ciekawskimi spojrzeniami. Dzięki możliwości łączenia maksymalnie 3 elementów w pionie możesz dostosować wysokość ścianki do swoich potrzeb. Tak skonstruowany moduł zaopatrz w balast o masie co najmniej 30 kg, by utrzymać stabilność.

Stwórz swój wymarzony ogród z modułową ścianką Sipario 3 w kolorze zielonym!

Ścianka Sipario 3 wykonana jest z regenerowanego polipropylenu pochodzącego z recyklingu, co czyni ją przyjazną dla środowiska. Z tego względu każdy element może nieznacznie różnić się kolorystycznie, co nadaje akcesorium wyjątkowego charakteru.

Montaż ścianki jest niezwykle prosty, a możliwość łączenia elementów w różnych kierunkach daje Ci swobodę w tworzeniu unikalnych aranżacji ogrodowych. Ścianka modułowa Sipario 3 pozwoli Ci stworzyć harmonijną przestrzeń, w której poczujesz się jak w oazie spokoju.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Modułowy system ścian działowych Sipario 3 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.