Specyfikacja produktu

Modułowy system ścian działowych Sipario 3

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  210
 • Szerokość
  70
 • Głębokość
  35
 • Materiał dominujący
  Polipropylen

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Antracytowa ścianka modułowa Sipario 3: stylowa oaza spokoju

Sipario 3 to modułowa ścianka w odcieniu antracytowym, którą możesz dowolnie konfigurować, aby stworzyć spokojny kącik w ogrodzie. Ażurowa konstrukcja w połączeniu z donicą samonawadniającą tworzy moduł, który powoli Ci wydzielić strefy i stworzyć przytulne miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

Trzy elementy w formie kraty łączone bez użycia śrub, wykonane z polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego, stanowią stabilne wsparcie dla roślinności, która zasłoni Twój taras, zwiększając przy tym prywatność. Stawiając poszczególne części jedna na drugiej, użyj maksymalnie 3. Aby zapewnić elementom stabilność, dodaj im balastu o masie co najmniej 30 kg.

Twórz kameralne strefy relaksu ze ścianką Sipario 3 w odcieniu antracytowym

Antracytowa ścianka modułowa Sipario 3 to idealne rozwiązanie dla osób troszczących się o przyrodę, gdyż wykonana jest z regenerowanego polipropylenu pochodzącego z recyklingu. Dlatego poszczególne elementy mogą charakteryzować się nieznacznymi różnicami kolorystycznymi, co nadaje im wyjątkowego wyglądu.

Ścianki montuj jak chcesz: prostopadle, równolegle i pod kątem, by stworzyć wymarzoną strefę relaksu. Modułowa ścianka Sipario 3 pozwala Ci poczuć się wyjątkowo komfortowo w każdej sytuacji.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Modułowy system ścian działowych Sipario 3 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.