Specyfikacja produktu

Modułowy system ścian działowych Sipario 3

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  210
 • Szerokość
  70
 • Głębokość
  35
 • Materiał dominujący
  Polipropylen
 • ean13
  8010352395442

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Ciemnobrązowa ścianka modułowa Sipario 3 pozwoli Ci zachować prywatność

Sipario 3 to ścianka modułowa w kolorze ciemnobrązowym, którą możesz dowolnie konfigurować, by stworzyć w swoim ogrodzie oazę spokoju. Ażurowa konstrukcja w połączeniu z samonawadniającą donicą tworzy moduł, dzięki któremu oddzielisz od siebie dwie strefy, a także stworzysz spokojny kącik jadalny.

3 elementy z siatki łączone bez użycia śrub wykonane z polipropylenu z domieszką włókna szklanego stanowią stabilne wsparcie dla roślin pnących i nie tylko, dzięki czemu skutecznie osłonią Cię przed wzrokiem ciekawskich. Części możesz łączyć maksymalnie do 3 w górę. By stały stabilnie, obciąż je balastem o wadze co najmniej 30 kg.

Zaplanuj strefę wypoczynkową ze ścianką Sipario 3 w kolorze ciemnobrązowym

Ciemnobrązowa ścianka modułowa Sipario 3 jest przyjazna dla środowiska, ponieważ wykonano ją z polipropylenu regenerowanego, pochodzącego z recyklingu. Z tego względu poszczególne części mogą cechować się niewielkimi różnicami w zakresie kolorystyki, co sprawia, że wyglądają bardzo naturalnie i harmonijnie wtapiają się w zieleń.

Ścianki mogą być montowane skośnie, prostopadle i równolegle, dzięki czemu z łatwością stworzysz układ, który najbardziej Cię satysfakcjonuje. Ścianka modułowa Sipario 3 pozwoli Ci na stworzenie relaksującej przestrzeni, w której poczujesz się maksymalnie komfortowo.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Modułowy system ścian działowych Sipario 3 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.