Specyfikacja produktu

Krzesło Ezpeleta FADO

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  76
 • Szerokość
  52
 • Głębokość
  56
 • Wysokość siedziska
  46
 • Wysokość do podłokietników
  69

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Pliki do pobrania

Opis

Krzesło Ezpeleta Fado – zielone krzesło dla branży HoReCa i nie tylko

Zielone krzesła zewnętrzne Ezpeleta Fado to funkcjonalne meble zarówno do użytku prywatnego, jak i do restauracji, klubu czy przytulnej kawiarni. Będą doskonale prezentować się w dowolnej aranżacji. Za sprawą uniwersalnego koloru zestawisz je z każdym stołem – okrągłym, prostokątnym, drewnianym czy plastikowym. Możliwość sztaplowania krzeseł znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Wymiary pojedynczego modelu to: 76 cm x 56 cm x 52 cm.

Zielone krzesło zewnętrzne od hiszpańskiego producenta mebli

Zielone krzesło zewnętrzne zostało wykonane z niezwykle mocnego tworzywa, które będzie odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Za sprawą szerokiego siedziska, podłokietników i wysokiego oparcia jest niezwykle wygodne oraz stanowi podporę kręgosłupa w trakcie siedzenia.

Krzesło Ezpeleta FADO – funkcjonalne i wygodne

Zielone krzesło Ezpeleta FADO to mebel nie tylko wygodny, ale także bezproblemowy w pielęgnacji. Wszelkie zabrudzenia powstałe na jego powierzchni możesz usunąć przy pomocy wody z dodatkiem delikatnego detergentu.

Bryła o jednolitej strukturze świetnie odparowuje wodę. Nawet po ulewnym deszczu krzesło zielone Ezpeleta FADO jest momentalnie suche. Powyższy mebel z powodzeniem możesz pozostawić w ogrodzie przez cały rok. Nie straszne mu śnieg, mróz, wilgoć czy skoki temperatur.

Czym jeszcze zaskoczy Cię krzesło Ezpeleta FADO? Zielone siedzisko wraz z oparciem oraz wysokie podłokietniki tworzą konstrukcję, która sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Mebel spełnia normy EN 581-1 i EN 581-2. Ze względu na swój uniwersalny kolor produkt idealnie pasuje na taras, niewielki balkon w bloku czy do ogrodu pełnego kwiatów i zieleni.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Krzesło Ezpeleta FADO i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.