Specyfikacja produktu

Krzesło Ezpeleta FADO

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  76
 • Szerokość
  52
 • Głębokość
  56
 • Wysokość siedziska
  46
 • Wysokość do podłokietników
  69

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Pliki do pobrania

Opis

Krzesło Ezpeleta Fado – czerwone krzesło dla branży HoReCa i nie tylko

Czerwone krzesła zewnętrzne Ezpeleta Fado to funkcjonalne meble zarówno do użytku prywatnego, jak i do restauracji, klubu czy przytulnej kawiarni. Będą doskonale prezentować się w dowolnej aranżacji. Za sprawą uniwersalnego koloru zestawisz je z każdym stołem – okrągłym, prostokątnym, drewnianym czy plastikowym. Możliwość sztaplowania krzeseł znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Wymiary pojedynczego modelu to: 76 cm x 56 cm x 52 cm.

Czerwone krzesło zewnętrzne od hiszpańskiego producenta mebli

Czerwone krzesło zewnętrzne zostało wykonane z niezwykle mocnego tworzywa, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, które łatwo utrzymać w czystości. Za sprawą szerokiego siedziska, podłokietników i wysokiego oparcia jest niezwykle wygodne oraz stanowi podporę kręgosłupa w trakcie siedzenia.

Krzesło Ezpeleta FADO – czerwone krzesło do Twojego ogrodu

Krzesło czerwone Ezpeleta FADO z powodzeniem postawisz w swoim ogrodzie, na tarasie lub na balkonie. Jego żywy kolor znakomicie będzie komponował się z zielenią drzew i krzewów, a w połączeniu z czarnym lub białym stołem stworzy przestrzeń wypoczynkową dla całej rodziny. Wyobraź sobie, jak zasiadasz na wygodnym krześle i rozkoszujesz się szumem wiatru i śpiewem ptaków.

Krzesło Ezpeleta FADO nie wymaga konserwacji ani pielęgnacji. Bryła wykonana z polipropylenu jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Nie straszne mu promieniowanie UV, wilgoć, deszcz, a nawet śnieg czy mróz. Wybierając zewnętrzne krzesło czerwone Ezpeleta FADO, masz gwarancję jego wieloletniego użytkowania. Produkt spełnia normy EN 581-1 oraz EN 581-2.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Krzesło Ezpeleta FADO i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.