Specyfikacja produktu

Stół Rodas 70 antracytowy + 4 krzesła PARK brązowy

Szczegółowe informacje

  • Wariant
    rodas70+park

Opis

Zestaw Ezpeleta stół RODAS 70 + 4 krzesła PARK

Jasnobrązowe krzesło Ezpeleta Park – satysfakcja gwarantowana!

Uniwersalność i solidność – tym wyróżnia się jasnobrązowe krzesło Ezpeleta Park. Mebel wykonany został z trwałego tworzywa, polipropylenu, który jest odporny na kapryśną pogodę i bardzo wytrzymały. Ezpeleta Park to znakomite krzesło na taras, do ogrodu bądź restauracji. Dzięki swoim standardowym wymiarom (wysokości 84 cm, szerokości 56,5 cm) zestawisz je z dowolnym stołem.

Jasnobrązowe krzesło do ogrodu – z podłokietnikami dla Twojej wygody!

Nic tak nie odciąża kręgosłupa jak siedzenie na wygodnym krześle. Jasnobrązowe krzesło ogrodowe z podłokietnikami dzięki swojej wyprofilowanej konstrukcji nareszcie pozwoli Ci odpocząć. Szerokie siedzisko i wysokie oparcie to podpora zarówno dla pleców, jak i szyi. Co więcej, model ten wyposażono w antypoślizgowe nóżki, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania również na śliskich powierzchniach.

Krzesło spełnia normy:

  • EN 581-1
  • EN 581-2

Stół Ezpeleta RODAS
Noga stołu wykonana została z lakierowanej stali, blat natomiast z płyty laminowanej HPL - całość łatwo utrzymać w czystości. Produkt przeznaczony do użytku publicznego oraz domowego. Idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół Rodas 70 antracytowy + 4 krzesła PARK brązowy i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.