Specyfikacja produktu

Stół Nardi CLIP 70

Szczegółowe informacje

  • Wysokość
    75
  • Długość
    70
  • Szerokość
    70

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Pliki do pobrania

Opis

Stolik kwadratowy Nardi Clip 70 × 70 – kompaktowy mebel sprawdzi się tam, gdzie miejsca brak!

Jesteś posiadaczem niewielkiego balkonu czy tarasu? To wcale nie oznacza, że musisz rezygnować z jakichkolwiek mebli! Z pomocą włoskiego producenta mebli Nardi stworzysz stylową przestrzeń niezależnie od posiadanego metrażu!

Kwadratowy stolik Nardi Clip 70 × 70 cm nie zajmuje dużo miejsca i może być użytkowany na niewielkiej przestrzeni. Włoski mebel został w całości wykonany z polipropylenu. To trwałe tworzywo sztuczne, które charakteryzuje się wysoką odpornością na mróz, wilgoć, deszcz oraz szkodliwe promieniowanie UV. Materiał jest łatwy do utrzymania w czystości i nie wymaga żadnych dodatkowych konserwacji. Ogromną zaletą polipropylenu jest to, że nie traci swojego intensywnego koloru nawet pod wpływem wysokiej temperatury.

Kwadratowy stolik – miej ulubione przedmioty zawsze pod ręką!

Korzystaj w pełni ze świeżego powietrza! Stolik Nardi Clip 70 × 70 cm przeznaczony do użytku zewnętrznego to idealny mebel dla dwóch osób. W połączeniu z krzesłami Nardi stworzy perfekcyjny zestaw ogrodowy dla dwojga.

Blat modelu posiada niewielkie otwory, które ułatwiają odprowadzanie deszczówki. By zadbać o maksymalną stabilność mebla, jego nogi zostały zabezpieczone antypoślizgowym tworzywem, które zapewnia przyczepność nawet na mokrych powierzchniach.

Kwadratowy stolik to doskonała kombinacja prostej formy i neutralnej kolorystyki, która sprawdzi się w niejednej aranżacji. Możesz mieć pewność, że Nardi Clip to ponadczasowy wybór, który posłuży Ci przez wiele sezonów nawet bardzo intensywnej eksploatacji!

Opinie o tym produkcie

5/5
star
star
star
star
star
5
8 opinii
star 5
8
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół Nardi CLIP 70 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.