Specyfikacja produktu

Modułowy system ścian działowych Sipario 2

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  140
 • Szerokość
  70
 • Głębokość
  35
 • Materiał dominujący
  Polipropylen

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Szara ścianka działowa Sipario 2 pozwoli Ci zachowywać się swobodnie

Innowacyjny system modułowych ścianek działowych Sipario 2 w odcieniu szarym, wyprodukowany przez renomowaną markę Nardi, umożliwi Ci cieszenie się pięknem swojego ogrodu, jednocześnie zapewniając pełną prywatność. Ścianka składa się z dwóch elementów w formie kraty, połączonych bez użycia śrub, oraz donicy samonawadniającej, dzięki której Twoja roślinność zawsze zachowa świeży wygląd.

Wykorzystanie polipropylenu wzmacnianego włóknem szklanym jako materiału konstrukcyjnego gwarantuje nie tylko trwałość akcesorium, ale także jego odporność na warunki atmosferyczne przez długie lata użytkowania. Aby zwiększyć stabilność konstrukcji, zalecamy obciążenie balastem o masie co najmniej 30 kg.

Zrelaksuj się w otoczeniu natury, wybierając elegancką ściankę Sipario 2 w kolorze szarym!

Szara ścianka modułowa Sipario 2 doskonale dopasowuje się do Twoich potrzeb. Proces jej montażu zajmie Ci niewiele czasu, dając możliwość łączenia elementów w różnych kierunkach - prostopadle, po skosie oraz równolegle.

Konstruując ścianę z poszczególnych modułów, masz możliwość rozbudowy nawet o trzy elementy w górę, co umożliwi Ci skutecznie ochronić prywatność w ogrodzie. Donica stanowi doskonałe miejsce na rośliny pnące oraz inne gatunki, które gęsto rosną i szybko tworzą naturalną barierę przed ciekawskimi spojrzeniami.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Modułowy system ścian działowych Sipario 2 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.