Stoły okrągłe do kuchni

Kuchnia to nie tylko miejsce przyrządzania potraw i dań. Często zasiadamy tam z najbliższymi do wspólnego posiłku, oddajemy się relaksowi przy kawie, czy też po prostu odpoczywamy. Do wszystkich tych czynności niezbędny będzie odpowiedni stół.

Czy okrągły stół do kuchni się sprawdzi? Zdecydowanie. Oto, czym kierować się podczas jego wyboru. Przeczytaj i dokonaj właściwego.

Stół FIDEL fi 90 biały

698,14 zł
Cena regularna: 861,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 716,04 zł

Stół ELENA fi 110 biały

634,80 zł
Cena regularna: 783,70 zł
Najniższa cena z 30 dni: 682,99 zł

Stół ELSA fi 110 czarny

660,96 zł
Cena regularna: 816 zł
Najniższa cena z 30 dni: 682,99 zł

Stół KIARA fi 140 czarny

981,80 zł
Cena regularna: 1 212,10 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 010,72 zł

Stół ELENA fi 110 czarny

1 412,80 zł
Cena regularna: 1 744,20 zł
Najniższa cena z 30 dni: 706,40 zł

Stół LAURENT fi 90 czarny

912,95 zł
Cena regularna: 1 127,10 zł
Najniższa cena z 30 dni: 944,62 zł

Kategoria

Stoły okrągłe do kuchni

Stół okrągły do kuchni – na co zwracać uwagę podczas wyboru?

Stół kuchenny okrągły to rozwiązanie przeznaczone raczej do większych kuchni. Zwyczajowym miejscem ustawiania tego mebla jest środek pomieszczenia, przez co staje się jego centralnym punktem. Jednak nie może być zbyt duży – aby z niego korzystać, niezbędne będą krzesła, co również trzeba mieć na uwadze. Dlatego dobrze dobrany stół powinien stać w takim oddaleniu od pozostałego umeblowania, aby umożliwiał swobodne ich odsuwanie, zaś gdy będą siedzieć na nich goście, musi być za nimi swobodne przejście.

W Vokato mamy stoły do kuchni okrągłe o różnych średnicach blatu. Powinno to ułatwić znalezienie takiego, który będzie najlepiej pasować do Twojego pomieszczenia. Zazwyczaj średnica takiego stołu wynosi od 80 – 100 cm. Przy takiej mogą zasiąść przy nim swobodnie cztery osoby. Mamy jednak w ofercie również większe modele. Będą nadawać się doskonale do większych kuchni i pozwolą na wspólne spędzania czasu przez większą ilość osób.

Stół kuchenny okrągły – dopasuj go we właściwym stylu

Wybierając stół okrągły do kuchni, z pewnością chcesz, aby był komponował się on pod względem estetyki z pozostałym umeblowaniem. Musisz zatem wybrać model w stylu aranżacji pomieszczenia. Nie będzie to problemem, ponieważ w naszej ofercie mamy okrągłe stoły do kuchni w szerokim wyborze – od modeli klasycznych, poprzez elegancję w stylu retro, kończąc na stołach nowoczesnych, a także loftowych, które w praktyczny i estetyczny sposób łączą ze sobą drewno z metalem.

Dlatego znajdziesz u nas okrągły stół do kuchni, który dopełni umeblowania kuchni w każdym stylu. Nie zapomnij przy tym o dobraniu odpowiednio dopasowanych do niego krzeseł – te również znajdziesz w naszym sklepie. Taki zestaw z pewnością będzie nie tylko zakupem zwiększającym estetykę pomieszczenia, ale również bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Stoły do kuchni okrągłe z solidnych materiałów

Kuchnia jest miejscem, w którym gotujemy, smażymy i pieczemy. Myjemy tam także naczynia. Te czynności sprawiają, że w powietrzu unosi się para wodna,  pryska olej, zwiększa się temperatura wokół piekarnika. Jak się nietrudno domyślić, czynniki te mają wpływ również na umeblowanie.  Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie stoły okrągłe do kuchni w naszej ofercie wykonane zostały z wysokiej jakości, solidnych materiałów.

Dotyczy to zarówno elementów metalowych, jak i drewna oraz tworzywa sztucznego. Dlatego zamawiając u nas okrągły stolik do kuchni możesz mieć całkowitą pewność, że jest on odporny zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i wilgoć oraz temperatury. Na tym nie koniec – dzięki odpowiednim impregnatom i lakierom, okrągłe stoliki do kuchni cechuje także odporność na promieniowanie UV oraz grzyby i pleśnie. To przekłada się na możliwość użytkowania mebla przez długi czas – nie widać po nim żadnych śladów eksploatacji.

Eleganckie stoliki do kuchni w dobrej cenie

Pomimo wysokiej jakości oferowanych przez nas mebli, okrągłe stoliki do kuchni są u nas dostępne w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dlatego na estetyczne umeblowanie swojej kuchni nie musisz naruszać domowego budżetu. Możesz wybrać najbardziej odpowiedni model, z którego będziesz wraz z najbliższymi korzystać przez wiele lat! 

Warto dodać, że oprócz zwykłych modeli z okrągłym blatem mamy także modele rozkładane. Taki stół do kuchni okrągły może na co dzień stać w wersji złożonej, a dopiero gdy potrzebujesz większej przestrzeni, możesz go rozłożyć. To dobry pomysł, jeśli masz średniej wielkości pomieszczenie, a często odwiedzają Cię goście.

Dlatego zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz najbardziej pasujący Ci stół okrągły do kuchni i zamów go już dzisiaj!