Specyfikacja produktu

Stół Nardi CUBE 70

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  75
 • Długość
  70
 • Szerokość
  70
 • Materiał dominujący
  Polipropylen
 • Materiał blatu
  Polipropylen
 • Materiał nóg
  Aluminium
 • ean13
  8010352830271

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Pliki do pobrania

Opis

Ciemnobrązowy stół Nardi Cube 70: dokładnie tyle miejsca, ile potrzebujesz!

Nardi Cube to ciemnobrązowy stół o kwadratowym blacie o wymiarach 70 na 70 cm, który oferuje Ci miejsce na wypicie popołudniowej kawy. Jego ażurowy blat z imitacji desek jest nie tylko elegancki, ale także łatwy do utrzymania w czystości.

Polipropylen z domieszką włókna szklanego, z którego wykonany jest blat, jest trwały i niewrażliwy na zmiany temperatur. Barwienie w masie powoduje, że mebel zachowuje głębię barwy nawet po długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.

Urządź funkcjonalny balkon, stawiając na nim ciemnobrązowy stół Nardi Cube 70

Stół Nardi Cube 70 w kolorze ciemnobrązowym stoi pewnie na aluminiowych nogach o kwadratowym przekroju, pokrytych warstwą farby proszkowej zwiększającej ich właściwości antykorozyjne. Podkładki z tworzywa zapobiegają ślizganiu się nóg, dzięki czemu korzystanie ze stolika w dżdżysty dzień na tarasie wyłożonym kafelkami jest komfortowe i bezpieczne.

Poszczególne części mebla nadają się do recyklingu, zatem pozbywając się wysłużonego stołu, dbasz o środowisko. Wytrzymałość stołu potwierdza certyfikat CATAS, który nadawany jest meblom szczególnie wytrzymałym, nadającym się do użytku nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również o charakterze publicznym.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół Nardi CUBE 70 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.