Specyfikacja produktu

Stół NARDI CUBE 120X70

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  75
 • Długość
  120
 • Szerokość
  70
 • Materiał dominujący
  Polipropylen
 • Materiał blatu
  Polipropylen
 • Materiał nóg
  Aluminium
 • ean13
  8010352829749

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Stół Nardi Cube w kolorze brązowym - pomaga utrzymywać bliskie relacje

Na spotkania z przyjaciółmi, rodzinne kolacje - brązowy stół Nardi Cube doskonale nadaje się dla czworga, a nawet sześciorga. Mebel, dzięki klasycznemu kształtowi oraz przyjemnej, ciepłej barwie znakomicie sprawdzi się w tradycyjnym ogrodzie czy tarasie.

Struktura jego blatu to kilkanaście gładkich listew umieszczonych w minimalnych odstępach od siebie, ułatwiających np. szybkie omiatanie z okruchów. Również przecieranie na mokro zajmuje jedynie chwilę. Pielęgnacja brązowego stołu Nardi Cube jest bardzo łatwa.

Umieszczaj na swoim tarasie funkcjonalne sprzęty, takie jak brązowy stół Nardi Cube

Stół Nardi Cube pozytywnie zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością, a także trwałością i przystosowaniem do użytkowania na zewnątrz: jego blat wykonany jest z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym ze zwiększoną odpornością na promieniowanie UV.

Konstrukcja wykonana jest z lakierowanego aluminium, które zapewnia wytrzymałość i solidność. Mebel posiada certyfikat CATAS, przyznawany po pomyślnym przejściu serii rygorystycznych testów.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół NARDI CUBE 120X70 i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.