Specyfikacja produktu

Stół Rodas 70 antracytowy + 4 krzesła FADO turkusowy

Szczegółowe informacje

  • Wariant
    rodas70+fado

Opis

Zestaw Ezpeleta stół RODAS 70 + 4 krzesła FADO

Krzesło Ezpeleta FADO – niebieskie krzesło o wszechstronnym zastosowaniu

Idealne do ogrodu, restauracji czy poczekalni – niebieskie krzesło zewnętrzne Ezpeleta FADO urzeknie Cię swoją funkcjonalnością! Wygodne siedzisko i szerokie oparcie gwarantują komfort siedzenia na najwyższym poziomie, a konstrukcja wsparta na czterech nogach – odporność wysokie obciążenia. To właśnie dlatego niebieskie krzesła zewnętrzne zdobyły uznanie nie tylko w rodzimej Hiszpanii, ale także w całej Europie.

Niebieskie krzesła zewnętrzne – najlepsza jakość, na którą możesz sobie pozwolić!

Mebel ten wykonany został z polipropylenu wzmocnionego włóknem szklanym. Materiał ten jest odporny na zmienne warunki pogodowe, w tym promieniowanie UV i niskie temperatury. Krzesła te możesz bez obaw przechowywać na zewnątrz także poza sezonem letnim. Dzięki sztaplowaniu niebieskie krzesło zewnętrzne nie zajmuje dużo miejsca, a jego staranne wykonanie daje pewność wyjątkowej trwałości.

Krzesło spełnia normy:

  • EN 581-1
  • EN 581-2

Stół Ezpeleta RODAS
Noga stołu wykonana została z lakierowanej stali, blat natomiast z płyty laminowanej HPL - całość łatwo utrzymać w czystości. Produkt przeznaczony do użytku publicznego oraz domowego. Idealnie nadaje się do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Stół Rodas 70 antracytowy + 4 krzesła FADO turkusowy i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.