Specyfikacja produktu

Fotel FOLIO tortora/brązowy + poducha błękitna

Szczegółowe informacje

  • Materiał dominujący
    Polipropylen
  • Maksymalne obciążenie
    120kg

Opis

Nowy wymiar eleganckich mebli ogrodowych – poznaj fotel od marki Nardi

Niewygodnym krzesłom, ławkom i fotelom ogrodowym mówimy stanowcze nie! Daj swojemu zmęczonemu ciału prawdziwie odpocząć i przekonaj się, że meble przeznaczone do użytku zewnętrznego także mogą być eleganckie, komfortowe i przetrwać dłużej, niż tylko jeden sezon!

Fotel ogrodowy z poduszką Nardi Folio to najnowsze rozwiązanie od znanego włoskiego producenta, które absolutnie pokochasz. Fotel z wysokim oparciem i poduszką ma wymiary 113 x 72 x 92,5 cm. Konstrukcja mebla została wykonana z polipropylenu o matowej powierzchni. To solidne tworzywo sztuczne, które cechuje się wysoką opornością na mróz, blaknięcie, działanie promieni słonecznych czy zmienne warunki atmosferyczne.  Wnętrze poduszki wypełnia niezwykle miękka i sprężysta pianka poliuretanowa, natomiast jej poszewka zrobiona jest z wytrzymałej tkaniny akrylowej, która z powodzeniem może być prana w pralce.

Wykorzystane do produkcji modelu Nardi Folio materiały tworzą nie tylko eleganckie połączenie, ale przede wszystkim są łatwe w pielęgnacji i doskonale znoszą nawet bardzo intensywną, codzienną eksploatację.

Fotel ogrodowy z poduszką brązowy – pokochasz go od pierwszego użycia!

Urządzanie stylowego, a zarazem funkcjonalnego, domu może być prawdziwą przyjemnością. Jaki warunek trzeba spełnić? Wystarczy, że masz dostęp do mebli jak najlepszej jakości.

Wytrzymałość to znak rozpoznawczy włoskiej marki Nardi, co potwierdza renomowany certyfikat użyteczności publicznej CATAS. W trosce o maksymalny komfort użytkowania, brązowy fotel ogrodowy z poduszką ma możliwość regulacji wysokości profilowanego oparcia. To udogodnienie umożliwia Ci bezproblemowe przyjęcie pożądanej pozycji. Dwa podłokietniki stanowią natomiast doskonałą podporę dla rąk.

Porzuć błędne przekonanie, że moda i wygoda nie mogą iść ze sobą w parze. Fotel Nardi Folio udowadnia, że te dwie cechy wcale nie muszą się wykluczać! Minimalistyczna konstrukcja połączona z neutralną kolorystyką stanowi doskonałą bazę aranżacyjną niejednego tarasu, balkonu czy ogrodu.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Fotel FOLIO tortora/brązowy + poducha błękitna i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.