Specyfikacja produktu

Krzesło OCTA

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  82
 • Szerokość
  54
 • Głębokość
  61
 • Wysokość siedziska
  46

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Krzesła z tworzyw sztucznych – nasza propozycja do nowoczesnych wnętrz

Dobrze wiemy, że każde stylowo urządzone wnętrze wymaga oprawy w postaci funkcjonalnych mebli. Przedstawiamy Ci OCTA – ciemnobrązowe krzesło z tworzywa sztucznego. Produkt ten wykonany został z polipropylenu, który jest odporny na uszkodzenia, zmienne warunki pogodowe i duże obciążenia. W związku z tym krzesła z tworzyw sztucznych możesz postawić zarówno w pomieszczeniach domowych, jak i na zewnątrz.

OCTA – nowoczesne i wygodne krzesło!

Nasze nowoczesne krzesła z tworzywa sztucznego cechuje wygoda użytkowania. W tym modelu producent zastosował szerokie siedzisko, wysokie oparcie i podłokietniki, które gwarantują najwyższy komfort siedzenia. Cztery nogi stabilnie podtrzymują całą konstrukcję i zabezpieczają przed upadkiem bądź poślizgnięciem się na śliskiej powierzchni. Większą liczbę krzeseł OCTA możesz sztaplować.

Krzesło OCTA - to bezcenne poczucie komfortu, zaokrąglone linie tego pojedynczego krzesła są niewątpliwie najbardziej charakterystycznymi cechami. Okta jest krzesłem wtryskowym wykonanym z polipropylenu i wzmocniony włóknami szklanymi. Krzesło Octa może być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Krzesło OCTA i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.