Specyfikacja produktu

Krzesło OCTA

Szczegółowe informacje

 • Wysokość
  82
 • Szerokość
  54
 • Głębokość
  61
 • Wysokość siedziska
  46

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje Dodatkowe informacje

Opis

Białe krzesło OCTA – elegancja i komfort, na które zasługujesz

Stylowe, wygodne, wytrzymałe, funkcjonalne, ponadczasowe – o zaletach krzesła OCTA można mówić w nieskończoność! Krzesło plastikowe białe zostało wykonane z polipropylenu, który dodatkowo wzmocniono włóknem szklanym. Ten duet to gwarancja maksymalnej trwałości przez długie lata. Siedząc na modelu OCTA, nie musisz obawiać się o swoje bezpieczeństwo – o stabilność krzesła dbają cztery solidne nogi.

Białe krzesło plastikowe – mebel, w którym masz oparcie

Kolacja w gronie najbliższych czy samotne czytanie książki? W każdych warunkach najbardziej liczy się dla nas Twój komfort! Właśnie dlatego białe plastikowe krzesła OCTA posiadają dwa wygodne podłokietniki, głębokie siedzisko oraz profilowane oparcie, które umożliwiają błogi relaks. Za sprawą swojego eleganckiego wyglądu model świetnie sprawdzi się nie tylko w aranżacjach zewnętrznych. Postaw go również w nowoczesnej kuchni czy jadalni, by móc cieszyć się jego zaletami w każdych warunkach!

Krzesło OCTA - to bezcenne poczucie komfortu, zaokrąglone linie tego pojedynczego krzesła są niewątpliwie najbardziej charakterystycznymi cechami. Okta jest krzesłem wtryskowym wykonanym z polipropylenu i wzmocniony włóknami szklanymi. Krzesło Octa może być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu.

Kategorie z tym produktem

Opinie o tym produkcie

0/5
0 opinii
star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Oceń produkt Krzesło OCTA i pomóż innym w wyborze.

Napisz swoją opinię

Musisz być zalogowany.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.